Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uz konferenci Bauskas Valsts ģimnāzijā bija ieradušies matemātikas pedagogi no visas Latvijas


Uz konferenci Bauskas Valsts ģimnāzijā bija ieradušies matemātikas pedagogi no visas Latvijas2016.04.11 Komentāri (0) Uz konferenci Bauskas Valsts ģimnāzijā bija ieradušies matemātikas pedagogi no visas Latvijas

Divas dienas, 8. un 9. aprīlī Bauskas Valsts ģimnāzijā strādāja vairāk kā 180 matemātikas pedagogu no visas Latvijas. Viņu mērķis bija iegūt jaunu pieredzi, idejas, satikt kolēģus t.i. līdzīgi domājošos ikgadējā Latvijas Matemātikas skolotāju apvienības organizētajā konferencē. Tās tēma šogad bija “Mācību resursi skolēnu matemātikas kompetenču attīstībā”.
Aktīvi konferences darbā iesaistījās Bauskas novada pedagogi. Tā bija lieliska izdevība Bauskas un apkārtējo novadu matemātiķiem piedalīties konferencē pašu mājās, kas skolotāju vidū iekarojusi kvalitatīva un vērtīga pasākuma statusu. Bauskas novadu konferencē pārstāvēja Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas sākumskolas, Mežgaļu, Codes, Ozolaines un Vecsaules pamatskolas, Uzvaras un Īslīces vidusskolu pedagogi. Savā pieredzē 9.aprīlī, vadot radošās darbnīcas, dalījās Bauskas Valsts ģimnāzijas vizuālās mākslas skolotājs Bruno Bahs, Bauskas sākumskolas matemātikas skolotājas Johanna Adakovska, Santa Nākmane, Mudīte Savicka un Linuta Ģerģe.
Kā stāsta konferences organizatore, Bauskas Valsts ģimnāzijas matemātikas skolotāja un Bauskas un Rundāles novadu Matemātikas metodiskās apvienības vadītāja Lilita Krastiņa; “Dalībnieki brauca mājas apmierināti gan ar metodisko guvumu, gan lieliski kopā pavadīto laiku un kultūras programmu, gan silto un sirsnīgo uzņemšanu, ko lieliski bija noorganizējusi Bauskas Valsts ģimnāzijas vadība kopā ar novada Matemātikas skolotāju metodisko apvienību un Latvijas Matemātikas skolotāju apvienību. Priecē, ka matemātikas skolotāji vēlas padarīt mācību procesu mūsdienīgu un laikmetam atbilstošu un piedāvātajās radošajās darbnīcās bija ieinteresēti smelties daudzpusīgu pieredzi informācijas tehnoloģiju pielietošanā mācību stundā”.

    

    
Aija Spriņķe
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas