Sestdiena, 12. Jūnijs, 2021. Ija, Lenora, Nora

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Uz Finanšu komiteju virza projekta ieceri par karjeras atbalstu vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs


Uz Finanšu komiteju virza projekta ieceri par karjeras atbalstu vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs2017.01.12 Komentāri (0) Uz Finanšu komiteju virza projekta ieceri par karjeras atbalstu vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs

Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejā deputāti virzīja tālākai izskatīšanai Finanšu komitejas sēdē lēmuma projektu Par atbalstu projektam “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs”. Projekta īstenošanas rezultātā tiktu  uzlabota pieeja karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs. Projektā paredzēts atbalsts pašvaldībām kā sadarbības partneriem, kuras ir atbildīgas par karjeras izglītības īstenošanu izglītības iestādēs.

Projektā paredzēta karjeras konsultantu, projektā iesaistīto vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu pedagogu karjeras konsultantu un karjeras atbalsta īstenošanā iesaistīto speciālistu papildizglītība karjeras atbalsta pasākumu īstenošanas jautājumos, karjeras atbalsta pasākumu īstenošana iesaistīto izglītības iestāžu izglītojamiem. Pašvaldību izglītojamiem būs iespēja apmeklēt konkursus un paraugdemonstrējumus, lai iepazītu profesijas un tautsaimniecības nozares. Lai nodrošinātu karjeras atbalsta pasākumu īstenošanu Bauskas novadā, ekonomiski izdevīgākais sadarbības modelis ir izveidot pedagoga karjeras konsultanta 3,5 amata vietas Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada administrācija” Izglītības nodaļā uz projekta realizācijas laiku līdz 2020.gada 31.decembrim, atalgojumu paredzot no projekta līdzekļiem. Šie darbinieki apkalpotu visas Bauskas novada izglītības iestādes.

Tālākai izskatīšanai tika virzīts arī lēmuma projekts par Bauskas novada pašvaldības izglītības iestāžu izcenojumu apstiprināšanu pašvaldību savstarpējiem norēķiniem nosakot  2017.gadā pielietojamos izcenojumus vienam skolēnam un audzēknim mēnesī.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas