Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tuvojas „TRAKTORDIENA 2018" – lauksaimniecības nozares lielpasākums


Tuvojas „TRAKTORDIENA 20182018.06.15 Komentāri (0) Tuvojas „TRAKTORDIENA 2018" – lauksaimniecības nozares lielpasākums

Tuvojas „TRAKTORDIENA 2018" – lauksaimniecības nozares lielpasākums jau 9. reizi, kur vienuviet varēsiet sastapt vairāk kā 100 lauksaimniecības uzņēmumus un organizācijas, vērot populārāko zīmolu traktoru sacensības, velkot piekabes pret kalnu un „AGROVĪZIJA LATVIJA 2018" sējumu izmēģinājumus.

Nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” sadarbībā ar partneriem – z/s „Eriņi", Latvijas Republikas Zemkopības ministriju, SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”, Latvijas Lauksaimniecības universitāti un Nacionāliem bruņotiem spēkiem 15. un 16. jūnijā aicina visus lauksaimniecības nozares interesentus, lauku un pilsētu iedzīvotājus uz tradicionālo lielpasākumu „TRAKTORDIENA 2018." Tas šogad notiek jau 9. reizi, atgriežoties z/s „Eriņi"  Bauskas novadā, Dāviņu pagastā, Spolnieku laukā!

Lauksaimniecības nozare kļūst arvien viedāka – šajā pasākumā apmeklētāji varēs praksē iepazīties ar modernākajām tehnoloģijām un saņemt profesionāļu konsultācijas, lai būtu informēti par labāko savai saimniecībai – tehnikas parkam, labības laukam un dārzam.

Pasākumā TRAKTORDIENA 2018 15. un 16. jūnijā apmeklētājiem būs iespēja:

  • vērot pasaulē pazīstamāko zīmolu traktoru sacensības piecās jaudas disciplīnās, piedaloties traktortehnikas dīleriem un saimniekiem tautas klasē;
  • vērtēt lauksaimniecības tehnikas praktiskos demonstrējumus;
  • satikt vairāk kā 100 pasākuma dalībniekus – lauksaimniecības nozares uzņēmumus, valsts sektora un lauksaimniecības nevalstisko organizāciju pārstāvjus, dažādu lauksaimniecības nozaru speciālistus, iepazīties ar lauksaimniecības izglītības iestādēm;
  • piedalīties dažādās aktivitātēs, kas būs interesantas gan lieliem, gan maziem.

Pirmo reizi kopā ar „TRAKTORDIENU" notiks arī „AGROVĪZIJA LATVIJA 2018", kuras laikā varēs apskatīt un salīdzināt augu aizsardzības kompāniju sētos rapšu un kviešu izmēģinājumu lauciņus un izmantotās tehnoloģijas.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas lauksaimniecības un lauku attīstību, lauku vides saglabāšanu un pilnveidošanu, resursu efektīvāku izmantošanu un apsaimniekošanu, apvienojot izglītību, ražošanu un praktiskos demonstrējumus lauksaimniecībā, organizēt pieredzes apmaiņu starp lauksaimniecības nozares pārstāvjiem. 

Pasākumu vada – VALDIS MELDERIS

Apmeklētājiem ieeja ir bez maksas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tālr. informācijai:
Rihards Krastiņš – organizators: 26128855
Gita Meire – koordinatore: 28611555
Līga Bernāne – mārketings: 28300088


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas