Sestdiena, 25. Septembris, 2021. Rauls, Rodrigo

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpmāk SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” vadībā būs Imants Svētiņš


Turpmāk SIA  „Bauskas ūdenssaimniecība” vadībā būs Imants Svētiņš2015.01.23 Komentāri (0) Turpmāk SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” vadībā būs Imants Svētiņš

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks kā Bauskas novada kapitālsabiedrības SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” kapitāldaļu turētājs 23.janvārī sasauca ārkārtas kapitālsabiedrības dalībnieku sapulci, kurā Imants Svētiņš tika ievēlēts par valdes locekli uz pieciem gadiem. I. Svētiņa kandidatūra šim amatam tika virzīta pamatojoties uz Bauskas novada domes konkursa komisijas lēmumu. Konkursa komisijas locekļi augstu novērtēja pretendenta kompetenci  un līdzšinējo darba pieredzi, kura visciešākā mērā ir bijusi saistīta ar ūdenssaimniecības jautājumu risināšanu gan kā dažādu uzņēmumu vadītājam, gan kā valdes priekšsēdētājam un Eiropas Savienības projektu vadītājam Kurzemes pašvaldībās. R. Ābelnieks izteica pateicību līdzšinējam valdes locekļa pienākumu izpildītājam Egilam Pukinskim, kas vienlaicīgi ir SIA „Vides serviss” valdes loceklis.

Atbildot uz jautājumu par nākotnes iecerēm, jaunais vadītājs pauž apņēmību iepazīties ar kapitālsabiedrības bilances rādītājiem, no kā tiks izdarīti secinājumi par adekvātiem tarifu apjomiem un debitoru īpatsvaru no kopējiem uzņēmuma ieņēmumiem.   

Vēlam veiksmi jaunajam SIA „Bauskas ūdenssaimniecība” vadītājam, kurš ir gatavs nodrošināt sakārtotu, uz attīstību vērstu ūdenssaimniecību Bauskas novadā!

Aija Spriņķe
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas