Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūves darbi


Turpinās sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūves darbi2018.09.26 Komentāri (0) Turpinās sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūves darbi

Turpinās projekta Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” aktivitātes Sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūves darbi. Būvdarbi šobrīd notiek atbilstoši plānotajam kalendārajam grafikam bez būtiskām novirzēm. Darbu pabeigšanas plānotais laiks ir šā gada oktobris.

 

Šobrīd objektā ir paveikti apjomīgi betonēšanas darbi, tiek turpināta gumijas segumu uzklāšana, rotaļu un sporta iekārtu uzstādīšana, kopējās teritorijas nožogojuma ierīkošana un bruģēšana. Katram spēļu laukumam ir ierīkots nožogojums, kas ļaus nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm vienlaicīgi, netraucējot cits citam.  Ir atjaunots Rijas ielas posms, kurš tiks labiekārtots atbilstoši vecpilsētas tematikai – apgaismojums, soliņi, bruģis.

 

Sporta laukumam paredzētas trīs zonas – teritorija pirmskolas vecuma audzēkņiem, teritorija pie Bauskas 2.viddusskolas un otrpus Rijas ielai 1.-12.klašu audzēkņiem un teritorija pie Rijas ielas.

 

Būvdarbus veic SIA “Reaton Ltd”, būvdarbu uzraudzību - SIA “Jurēvičs un partneri”, savukārt autoruzraudzību SIA “BM-Projekts”, kas ir arī būvprojekta izstrādātāji. Kopējās izmaksas sastāda 1 481 336 EUR, no kuriem 495 842 EUR būs Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un valsts budžeta finansējuma.

 

Projekta Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” ietvaros ir iegādāta daļa plānotās datortehnikas Bauskas Valsts ģimnāzijai. Pārējais aprīkojums plānots ir pēc skolas pārbūves darbu noslēgšanās.

 

Pārējās projekta Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” aktivitātes – Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas pārbūve, aprīkojuma un mēbeļu iegāde plānots uzsākt īstenot pakāpeniski līdz 2023.gadam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guna Purene,
projekta vadītāja 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas