Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās projekta “Mobilā darba ar jaunatnei sistēmas attīstīšana Bauskas novadā” aktivitātes


Turpinās projekta “Mobilā darba ar jaunatnei sistēmas attīstīšana Bauskas novadā” aktivitātes2019.03.27 Komentāri (0) Turpinās projekta “Mobilā darba ar jaunatnei sistēmas attīstīšana Bauskas novadā” aktivitātes

Jau divus mēnešus Bauskas novada trijos pagastos - Codes, Ceraukstes un Īslīces - norisinās mobilais darbs, kurš tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018 valsts budžeta finansējuma projekta “Mobilā darba ar jaunatnei sistēmas attīstīšana Bauskas novadā” ietvaros un, kura praktiskās aktivitātes norisināsies līdz pat 2019.gada 30.jūnijam. Plānotie sasniedzamie rezultāti projekta īstenošanas laikā ir organizēts mobilais darbs trīs Bauskas novada pagastos, kur dzīvo jaunieši, bet to aktivitātes pagastā ir ierobežotā daudzumā vai nav nemaz.

 

 

 

Mobilā darba ietvaros divi mobilie jaunatnes darbinieki trīs reizes nedēļā – Codes pagastā-pirmdienā, Īslīces pagastā- otrdienās un Ceraukstes pagastā-trešdienās - viesojas pie pagastu jauniešiem, kur kopīgi darbojas un īsteno dažādas aktivitātes. Jaunieši mācās gatavot ēst, arī sarežģītus ēdienus, kurus vēlāk varēs gatavot savām ģimenēm. Jaunieši kopā ar darbiniekiem plāno katra nākošā mēneša tikšanos aktivitātes - galda spēļu vakari, “mans hobijs” sarunu vakari, telpu iekārtošanas un sakopšanas, gatavošanas, dalība novada jauniešu forumā “Komandas spēks”, gatavojot reklāma rullīti un citas aktivitātes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ik reizi gaidītāju pulciņš palielinās, kas liecina, ka jauniešiem par šāda veida atvērtajiem vakariem ir radusies interese. Arī aprīlis mobilajā darbā būs ļoti rosīgs - jaunieši ar mobilajiem darbiniekiem ir ieplānojuši aprīli sagaidīt ar “gatavošanas meistarklasi”, apgūt brīvprātīgā darba principus, organizēt un piedalīties pagasta sakopšanas talkās un veidot idejas un video “Ideju talkas” konkursam. Tāpat jaunas idejas aktivitātēm neizsīks arī maijam un jūnijam, kad jaunieši pievērsīsies arī sportiskākām aktivitātēm un vides jautājumiem.

Mobilie jaunatnes darbinieki ir apmierināti ar jauniešu interesi un iesaistīšanos iknedēļas aktivitātēs. Darbinieki izjūt jauniešu uzticēšanos un atklātību pret sevi, kļūstot par jauniešu uzticības personu, draugu un padomdevēju vienā personā, nereti lūdzot biežākas tikšanās vai padomus arī citās nedēļas dienās.

 

 

.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas