Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās pieteikšanās lekciju un meistarklašu ciklam “Foto dienas Bauskā 2016”


Turpinās pieteikšanās lekciju un meistarklašu ciklam “Foto dienas Bauskā 2016”2016.02.25 Komentāri (0) Turpinās pieteikšanās lekciju un meistarklašu ciklam “Foto dienas Bauskā 2016”

Tautas fotostudija “Bauska” no 20. līdz 22.maijam Bauskas novadā organizē informatīvi praktisku fotogrāfu lekciju un meistarklašu ciklu “Foto dienas Bauskā 2016”, kura laikā plānotas izglītojošas Latvijā atzītu fotogrāfu lekcijas, meistarklases un arī praktiskas fotosesijas.

Paredzētas lekcijas par tādām tēmām kā sadzīves ainas fotogrāfija pilsētā, reportāžas foto aktualitāte šodien, nianses, iemūžinot portretus, pilsētas ainavas un arhitektūru, fotogrāfiju analīze un atlase, kā arī citas.

Tās lasīs Edijs Pālens, Juris Justs, Jānis Vecbrālis, Aigars Hibneris, Arno Marnics, Mārtiņš Vanags, Kaspars Kurcens un citi sevi Latvijā jau pierādījuši fotomākslinieki. Ar detalizētu lekciju cikla programmu aicinām iepazīties interneta vietnē www.fotodienasbauska.lv. Tur var pieteikt arī savu dalību pasākumam.

“Foto dienu Bauskā 2016” organizatore, tautas fotostudijas “Bauska” vadītāja Linda Kaufmane skaidro, ka, piesakoties līdz 25. februārim, lekciju cikla dalības maksa ir 50,00 eiro, vēlāk – 60,00 eiro. Tajā iekļautas uzturēšanās izmaksas Bauskā, maksa par lekcijām un meistarklasēm, kā arī ēdināšanu. Summa nemainās atkarībā no tā, vai dalībnieks plāno izmantot piedāvātās naktsmītnes vai ne visus seminārus.

Pasākumu ciklu organizē tautas fotostudija “Bauska”, atbalsta Bauskas Kultūras centrs, Bauskas novada dome, Bauskas Bērnu un jauniešu centrs, Bauskas pils, laikraksts “Bauskas Dzīve”, Latvijas Fotogrāfu savienība un interneta vietne www.fototurisms.lv.

Informāciju sagatavoja
Elīna Māla
Bauskas Kultūras centra
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas