Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās dažādas aktivitātes Bauskas Bērnu un jauniešu centrā


Turpinās dažādas aktivitātes Bauskas Bērnu un jauniešu centrā2019.02.11 Komentāri (0) Turpinās dažādas aktivitātes Bauskas Bērnu un jauniešu centrā

Bauskas Bērnu un jauniešu centrs (BJC) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) 1.februārī Bauskā rīkoja izglītības un kultūras iestāžu 7.- 9.klašu tautas deju kolektīvu pasākumu „Spēlēju un dancoju!”. Šo pasākumu VISC sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām rīko katru gadu 5.-9. un 7.-9.klašu dejotāju paaudzei, kura izaugusi no bērnu dejām, bet vēl nav iedejojusi jauniešu un pieaugušo kārtā.

 

 

 

 

 

 

Pasākumā Bauskā satikās Bauskas Bērnu un jauniešu centra deju kopa „Mēmelīte”, Bauskas Valsts ģimnāzijas deju kolektīvs „Odziņa”, Codes pamatskolas deju kolektīvs un kolektīvi no Alūksnes, Ogres, Ķeipenes, Daugavpils, Jelgavas, Lauberes, Rīgas, Siguldas un Babītes. Dienas pirmajā pusē visu deju kolektīvu dalībnieki savā starpā sacentās sporta spēlēs un darbojās radošās darbnīcās Codes pamatskolā, savukārt vakarā Īslīces Kultūras namā notika vērienīgs deju kolektīvu koncerts, kurā tika izdejotas dažādu paaudžu horeogrāfu dejas. Tā kā dejotāji bija ieradušies no visas Latvijas, tad arī koncertā iekļautais repertuārs, skatuves noformējums un tautas tērpu krāšņums, ļāva paviesoties katrā no Latvijas novadiem.

 

 

Katru mācību gadu Bauskas BJC piedāvā vides izglītības nodarbības. Piecas nedēļas Bauskas BJC Sarkanajā mājā, Kalna ielā 14, interesentiem tika piedāvātas nodarbības Latvijas Dabas muzeja ceļojošajā izstādē „Latvijas bruņurupucis un tā svešzemju radinieki”. Nodarbību dalībniekiem bija iespēja interaktīvi uzzināt visu par Latvijā mītošo Eiropas purva bruņurupuci. Papildus apmeklētāji piedalījās Bauskas BJC piedāvātajā radošajā darbnīcā atslēgas piekariņa izgatavošanā, kuru rīkoja brīvā laika klubiņš „Apķērigie ziķeri”, pagatavot gardas uzkodas Labo garšu studijā un iepazīt tehniskās jaunrades nodarbības – Lego pulciņā, Elektrodarbnīcā, robotikas grupā „Ampēriņi”, Trases automodelismā un Velopulciņā.       

  

Kopumā vides nodarbībās piedalījās 322 apmeklētāji: Bauskas BJC pulciņu audzēkņi ar pedagogiem un vecākiem, Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas un PII „Pasaulīte” audzēkņi. Turpinot vides izziņas aktivitātes, amatniecības un mākslas pulciņu audzēkņi gatavo Latvijas Gada putnu, dzīvnieku, kukaiņu un augus zīmējumus un modeļus. Visi darbi tiks izstādīti februāra beigās kopīgā izstādē.

 

Arvien vairāk Bauskas skolēni labos laika apstākļos uz savām izglītības iestādēm dodas ar velosipēdiem, tādēļ Bauskas BJC piedāvā apmācības velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai. Februāra sākumā jau otrā audzēkņu grupa nokārtojusi eksāmenu Bauskas BJC Velopulciņa un CSDD rīkotās velosipēdistu apmācības projektā „Iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Kopumā apmācībās piedalījās un velosipēdista apliecību ieguvuši 34 audzēkņi.

 

Ilze Krieviņa,
Bauskas BJC metodiķe

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas