Ceturtdiena, 11. Augusts, 2022. Liega, Olga, Zigita, Zita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

TURPINĀS DARBI KALNA IELĀ UN ZAĻAJĀ IELĀ


TURPINĀS DARBI KALNA IELĀ UN ZAĻAJĀ IELĀ2015.05.26 Komentāri (0) TURPINĀS DARBI KALNA IELĀ UN ZAĻAJĀ IELĀ

AKTUĀLI

Noslēgušies asfaltbetona seguma ieklāšana Kalna ielā un Zaļajā ielā.

4. un 5.jūnijā darbi risināsies uz Mēmeles tilta. Tiks veidota deformācija šuve. 

Līdz 28.jūnijam, kas ir darbu noslēguma termiņš, vēl jāveic nobrauktuvju asfaltēšana, konsoļu tīrīšana, marķējumu izveide, lietus ūdens uztvērēju tīrīšana.


Šodien, 2.jūnijā tiks asfaltēts Zaļās ielas posms (labā puse) no Upamalas ielas līdz Salātu ielai kā arī Mēmeles tilta viena puse.

Plānots, ka rīt 3.06., pēc asfaltbetona seguma ieklāšanas uz Mēmels tilta, noslēgsies asfaltēšanas darbi Kalna ielā un Zaļajā ielā.


SHĒMA1

SHĒMA 2


27.maijā tiek uzsākta asfaltbetona seguma virskārtas ieklāšana Kalna ielā. Vispirms asflats tiks klāts ielas labajai pusei virzienā no tilta.

Laikā no plkst. 8.00 – 21.00 luksoforos Kalna ielas un Plūdoņa ielas krustojumā, kā arī Zaļās ielas un Slimnīcas ielas krustojumā darbosies mirgojošs dzeltenais signāls. Satiksmi regulēs satiksmes regulatori.

Laikā no 1.jūnija tiks uzsākta asfaltbetona seguma virskārtas ieklāšana Zaļajā ielā posmā no Dārza ielas līdz Slimnīcas ielai. Šajā laikā būs jāizmanto apvedceļš. 

SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SHĒMAS
Shēma 1
Shēma 2
Shēma 3
Shēma 4

APVEDCEĻA SHĒMA

Aicinām iedzīvotājus būt uzmanīgiem, vadot automašīnas ceļu remontdarbu skartajās zonās. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Pateicamies par sapratni! 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas