Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās Bauskas novada skolu pieņemšana


Turpinās Bauskas novada skolu pieņemšana2020.08.21 Komentāri (0) Turpinās Bauskas novada skolu pieņemšana

Bauskas novada administrācijas speciālisti turpina apsekot novada skolas, lai izvērtētu mācību iestāžu gatavību jaunajam 2020./2021.mācību gadam.

Ceturtdien, 20.augustā, Izglītības nodaļas speciālisti un Darba aizsardzības galvenais speciālists apsekoja Īslīces un Griķu pamatskolas. Izstaigājot skolu iekštelpas un skolām piederošo teritoriju, skolu vadība iepazīstināja ar pavasarī un vasarā paveikto, kā arī atklāja vēl veicamo darbu sarakstu.

Skolu izvērtēšanas komisiju Īslīces pamatskolā sagaidīja direktore Irina Vargušenko un Ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzinis Jānis Greiers. Skolā vairākos kabinetos veikts kosmētiskais remonts, pārkrāsota un labiekārtota arī lasītavas telpa. Sporta zālē pārkrāsoti soli un radiatoru aizsargmargas. Arī sporta zāles ģērbtuvēs veikts kosmētiskais remonts.

 

Pusdienās skolēnu plūsma tiks dalīta. Vispirms ēdīs 1.-5.klases skolēni, vēlāk 6.-9.klases bērni. Arī dezinfekcijas līdzekļi ir iegādāti. Nepieciešamības gadījumā krājumi tiks papildināti. Arī digitālie termometri sagādāti.

„Katrā klasē mums ir izlietne. Varam nodrošināt regulāru roku mazgāšanu. Arī papīra dvieļi mums netrūkst. Plānots, ka arī medmāsa skolā uzturēsies regulāri,” tā Īslīces pamatskolas direktore.

 

Irina Vargušenko informē, ka 1.septembra pasākums plānots ārā. Lietus gadījumā – iekštelpās. Lai maksimāli mazinātu drūzmēšanos, piecgadīgie un sešgadīgie 1.septembri sagaidīs Līduma kluba telpās.

 

Īslīces pamatskolas PII filiālē Rītausmās atjaunota āra nojumīte – ielikta grīda un logi. Arī PII telpās tiek remontēta aktu zāle, kurā notiek visi kultūras pasākumi un sporta aktivitātes. Nokrāsotas arī trepes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Griķu pamatskola jaunajam mācību gadam ir praktiski gatava. Ir iegādāti dezinfekcijas līdzekļi. Plānots arī pirkt digitālo termometru. Skolas direktore Daiga Vīlipa atklāj, ka sākumskolas skolotāju kolektīvs ir praktiski jaunā sastāvā. No šī mācību gada, interaktīvās tāfeles būs pieejamas arī 1. - 4.klases skolēniem. Tāpat visās klasē pieejami projektori. Lai sekmētu skolēnu izziņas darbības veicināšanu, uzstādīti divi papildus datori, pie kuriem skolēni strādā patstāvīgi.  

 

Skolā veikta ķīmijas kabineta ventilācijas sistēmas pārbūve. Skolas direktore arī izsaka lielu pateicību SIA „Ceraukstīte” par milzīgu atbalstu siltumtrases nomaiņas darbos.  

 

Projekta “Mēs savam novadam” ietvaros Griķu pamatskolas PII “Dzirnaviņas” teritorijā top āra skatuvīte. Ēkas 1.stāva vienā no blokiem veikts kosmētiskais remonts.

 

Direktore informē, ka 1.klasē skolas gaitas uzsāks 10 skolēni. 1.septembra pasākums notiks sporta zālē. Skolā pusdienas tiks organizētas divās maiņās.

 

Arī Griķu pamatskolas skolēni paši izveidoja un kopj puķu dobes. Joprojām notiek saimnieciskās ēkas jeb klētiņas renovācija. Tur darba telpas būs skolas saimniekam, sētniecēm un remontstrādniekiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas