Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Turpinās Bauskas 2.vidusskolas sporta laukuma pārbūves darbi


Turpinās Bauskas 2.vidusskolas sporta laukuma pārbūves darbi2018.06.20 Komentāri (0) Turpinās Bauskas 2.vidusskolas sporta laukuma pārbūves darbi

Turpinās projekta Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” aktivitātes Sporta laukuma pie Bauskas 2.vidusskolas pārbūves darbi. Būvdarbi šobrīd notiek atbilstoši plānotajam kalendārajam grafikam bez būtiskām novirzēm. Darbu pabeigšanas plānotais laiks ir šā gada oktobris.

 

Šobrīd objektā ir paveikti apjomīgākā daļa zemes darbu, izbūvējot sporta laukuma gultni, turpinās betonēšanas darbi un lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izbūve, vājstrāvu tīklu izbūve un uzsākti bortakmeņu montāžas darbi laukumā pie PII “Zīlīte” un notiek teritorijas nožogojuma ierīkošana. Ir noslēgušies darbi uz V.Plūdoņa ielas, kur tika izveidots ātrumvalnis un apgaismota gājēju pāreja drošākai piekļuvei sporta laukumam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sporta laukumam paredzētas trīs zonas – teritorija pirmskolas vecuma audzēkņiem, teritorija pie Bauskas 2.viddusskolas un otrpus Rijas ielai 1.-12.klašu audzēkņiem un teritorija pie Rijas ielas.

 

Būvdarbus veic SIA “Reaton Ltd”, būvdarbu uzraudzību - SIA “Jurēvičs un partneri”, savukārt autoruzraudzību SIA “BM-Projekts”, kas ir arī būvprojekta izstrādātāji. Kopējās izmaksas sastāda 1 481 336 EUR, no kuriem 495 842 EUR būs Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un valsts budžeta finansējuma.

 

Pārējās projekta Nr.8.1.2.0/17/I/011 “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana” aktivitātes – Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas pārbūve, aprīkojuma un mēbeļu iegāde plānots uzsākt īstenot pakāpeniski līdz 2023.gadam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guna Purene,
Projekta vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas