Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Trīs oktobra svētdienas Bauskas Kultūras centrā demonstrēs daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”


Trīs oktobra svētdienas Bauskas Kultūras centrā demonstrēs daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”2021.09.30 Komentāri (0) Trīs oktobra svētdienas Bauskas Kultūras centrā demonstrēs daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”

Trīs oktobra svētdienu rītos – 10., 17. un 24. oktobrī – Bauskas Kultūras centrā tiks piedāvāta iespēja noskatīties vēsturisko daudzsēriju filmu “Emīlija. Latvijas preses karaliene”. Katrā filmas demonstrēšanas reizē būs skatāmas divas no sešām filmas sērijām – 10. oktobrī 1. un 2. sērija, 17. oktobrī 3. un 4. sērija, bet 24. oktobrī 5. un 6. sērija. Seansu sākums plkst. 11:00.

Filma, kas saukta arī par vienu no lielākajiem šī gada notikumiem Latvijas kultūrā, ir Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāsts, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā.

 

Filmas režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe.
Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Dainis Gaidelis, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Anta Aizupe.

 

Biļetes cena uz vienu seansu – 4 eiro. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

 

Aicinām ņemt vērā, ka norises iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Paula Lībiete
Bauskas Kultūras centra
Sabiedrisko attiecību speciāliste
www.kultura.bauska.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas