Sestdiena, 03. Decembris, 2022. Evija, Jogita, Raita

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Trešajā "Uzņēmēju kodols" pasākumā runāsim par komunikāciju un baudīsim latvisko


Trešajā 2018.09.11 Komentāri (0) Trešajā "Uzņēmēju kodols" pasākumā runāsim par komunikāciju un baudīsim latvisko

2018.gada 11.septembrī pašvaldība jau trešo reizi aicina uzņēmējus uz tīklošanās pasākumu “Uzņēmēju kodols”. Šoreiz Kodols tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameru. Par pasākuma norises vietu izvēlēts brīnišķīgais atpūtas komplekss „Rožmalas” Ceraukstes pagastā.

Pasākuma pirmajā daļā uzņēmējus uzrunās Andris Vanags. Vanaga kungs ir Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras valdes loceklis, arī AS Sakret Holdings Padomes Priekšsēdētājs. Lekcijas tēma šajā reizē – „Uzņēmuma iekšējā un ārējā komunikācija. Kāpēc tas ir svarīgi un kā to darīt.”

Savukārt otrajā Kodola daļā atpūtas kompleksa „Rožmalas” komanda pasākuma dalībniekiem piedāvās baudīt latvisko – latvisko gan izziņā, gan garšās.

Priecājamies, ka Uzņēmēju kodols ir kļuvis par regulāru uzņēmēju tikšanās iespēju un ir guvis apmeklētāju atzinību. To pierāda fakts, ka dalībnieku skaits pieaug, tādēļ ceram, ka arī šajā Kodolā sagaidīsim vēl kuplāku uzņēmēju saimi. Īpaši iedrošinām tos uzņēmējus, kuri līdz šim vēl nav raduši iespēju būt klāt. Vislabākais novērtējums un atzinība pasākumam ir jūsu – uzņēmēju – klātbūtne tajā.

Bauskas novada pašvaldība aicina uzņēmējus pieteikt savu dalību pasākumam līdz 2018.gada 7.septembrim, rakstot uz epastu ieva.somina@bauska.lv vai zvanot 26591209.

 

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas