Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Trešajā „Uzņēmēju kodolā” uzņēmēji runā par komunikācijas būtisko lomu uzņēmuma izaugsmē un bauda latviskās garšas


Trešajā „Uzņēmēju kodolā” uzņēmēji runā par komunikācijas būtisko lomu uzņēmuma izaugsmē un bauda latviskās garšas2018.09.13 Komentāri (0) Trešajā „Uzņēmēju kodolā” uzņēmēji runā par komunikācijas būtisko lomu uzņēmuma izaugsmē un bauda latviskās garšas

2018.gada 11.septembrī pašvaldība jau trešo reizi aicināja novada uzņēmējus uz tīklošanās pasākumu “Uzņēmēju kodols”. Šoreiz Kodols tika organizēts sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameru. Par pasākuma norises vietu bija izvēlēts brīnišķīgais atpūtas komplekss „Rožmalas” Ceraukstes pagastā.

 

 

 

 

 

Pasākuma pirmajā daļā uzņēmējus uzrunāja Andris Vanags. Vanaga kungs ir Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras valdes loceklis, arī AS Sakret Holdings Padomes Priekšsēdētājs. Lekcijas tēma šajā reizē – „Uzņēmuma iekšējā un ārējā komunikācija. Kāpēc tas ir svarīgi un kā to darīt.” Savā lekcijā viņš uzsvēra nepieciešamību skaļi un nekautrējoties stāstīt par sevi un saviem sasniegumiem. Nav jābaidās no mērenas lielīšanās un savu labo darbu uzslavēšanas. Vanaga kungs izcēla arī tik būtisko sinerģiju, kurai jāveidojas uzņēmuma kolektīva iekšienē – vadībai ir jāsaprot savi darbinieki un darbiniekiem ir jābūt skaidrai uzņēmuma attīstības vīzijai, lai varētu strādāt produktīvi un kopīgi virzīties uz vienotiem mērķiem. Tāpat ir būtiski, lai darbinieki savu vadību uztvertu kā līdzvērtīgus komandas spēlētājus nevis kā nesasniedzamu uzņēmuma vadības troni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Savukārt otrajā Kodola daļā atpūtas kompleksa „Rožmalas” komanda pasākuma dalībniekiem piedāvāja baudīt latvisko – latvisko gan izziņā, gan garšās. Ribbes dzirnavās uzņēmēji izcepa kliņģeri un kopā ar brīnišķīgo gidi izstaigāja „maizes ceļu”. Savukārt pēc tam ar latviski – moderno virtuvi pasākuma apmeklētājus iepazīstināja „Rožmalu” šefpavārs Ingmārs Ladigs, kurš pats personīgi bija ne vien sagatavojis maltīti, kurā dominēja senās Latvijas garšas, kas pasniegtas mūsdienīgā veidā, bet aizrāva klausītājus arī ar interesantu stāstījumu, ievedot viņus Latvijas mūsdienu garšu ēdienkartē

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priecājamies, ka Uzņēmēju kodols ir kļuvis par regulāru uzņēmēju tikšanās iespēju un ir guvis apmeklētāju atzinību. Bauskas novada pašvaldība sirsnīgi pateicas visam atpūtas kompleksa „Rožmalas” viesmīlīgajam, atsaucīgajam un profesionālajam kolektīvam. Sakām paldies arī lektoram Andrim Vanagam par sirsnīgo stāstījumu un, protams, liels paldies ikvienam pasākuma dalībniekam, kas kuplināja apmeklētāju saimi un ar savu klātbūtni ienesa pasākuma norisē kaut ko no sevis.

 

Ieva Šomina
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas