Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” turpina piepildīt baušķenieku sapņus


Tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” turpina piepildīt baušķenieku sapņus2016.07.12 Komentāri (0) Tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” turpina piepildīt baušķenieku sapņus

Sestdien, 9. jūlijā, 18. Bauskas Kantrī Festivālā mūziķis Mārtiņš Jātnieks kopā ar tirdzniecības centru Rimi Bauska piepildīja vairāku baušķenieču lolotus sapņus. Liene Lote saņēma ģitāras stīgas, lai attīstītu savu aizraušanos ar ģitārspēli, Elza un Kristija – jāšanas sporta piederumus, lai nākotnē uzvarētu sacensībās, bet Anželika iepriecināja savu mammu ar zelta ķēdīti. Lai piepildītos arī Tavi sapņi – līdz pat novembrim meklē tirdzniecības centrā projekta Kāds ir Tavs sapnis? pastkasti, pieraksti savas vēlēšanās uz sapņu vēstules un esi soli tuvāk sapņu piepildījumam.

17 gadus jaunās Lienes Lotes Kalniņas sapni par jaunām akustiskās ģitāras stīgām piepildīja dziedātājs un Bauskas Kantrī Festivāla organizators Mārtiņš Jātnieks sadarbībā ar tirdzniecības centrā esošo banku Citadele. Tāpat kā Mārtiņš –  meitene aizraujas un cītīgi trenējas ģitārspēlē. Labi zināmais dziedātājs, kurš savu sapni par muzicēšanu uz lielās skatuves jau piepildījis, novēlēja to īstenot arī Lienei Lotei: “Šodien uz Bauskas Kantrī Festivāla Draugiem.lv skatuves uzstājas daudzi talantīgi jaunie kantrī mākslinieki. Ceru, ka nākamgad uz šīs skatuves kāpsi arī tu. Tikai ar neatlaidīgu darbu var sasniegt virsotnes! Man ir liels prieks, ka tev pietiek apņēmības un pacietības no sirds nodoties savam hobijam. Lai šīs stīgas tev kalpo par vēl vienu dzinuli gūt aizvien lielākus panākumus!”

Piepildīti tika arī meiteņu Elzas Vārnas (12 gadi) un Kristijas Annas Kalniņas (11 gadi) sapņi – abas aizraujas ar jāšanas sportu. Meitenes, bankas Citadele atbalstītas, jaunam sparam turpmākās jāšanas sporta sacensībās saņēma iemauktus un pātagu.

Anželika Rostegajeva vēlējās īstenot ne pati savu, bet gan mammas sapni. Sapņu vēstulē viņa raksta: “Mans sapnis ir piepildīt manas mammas vēlēšanos. Visu mūžu viņa viena pati smagi strādājusi, lai uzturētu savus trīs bērnus. Nu jau bērni uzauguši, katram sava ģimene, savas rūpes. Nesen, ejot garām Rimi juvelierizstrādājumu veikalam, mamma izteicās, ka visa mūža garumā viņai nekad nav bijusi zelta ķēdīte. Saprotu, ka tā ir materiāla vērtība, bet es jau gar acīm iztēlojos savas mammas pārsteigto un apmulsušo sejas izteiksmi, saņemot dāvanā šo gabaliņu no zelta.” Anželikas pārsteigums patiesi izdevās – mamma Lengina no tirdzniecības centra Rimi Bauska juvelierizstrādājumu veikala 585 saņēma skaistu zelta ķēdīti.

Vēl jūnijā t/c Rimi Bauska piepildīja deviņu baušķenieku sen lolotos sapņus. Pensionārs Osvalds Paškevics un skolotāja Velta Balode, kuriem ļoti patīk risināt krustvārdu mīklas, dāvanā saņēma vērtīgas grāmatas – palīgus mīklu minēšanā no veikala Globuss, bet Māra Sīle lielu vokpannu gardām ģimenes maltītēm. Arī jaunā darba aizsardzības speciāliste Signe Leja turpmāk biežāk varēs iepriecināt savu ģimeni ar dažādiem gardumiem – viņa savā īpašumā ieguva virtuves kombainu no veikala Pus12. Logopēdi Ilvu Oboleviču, kura ikdienā rūpējās par bērnu veselību, centrs iepriecināja ar balles kurpēm no veikala Aleksandra un jaunu rokas somiņu no veikala Luvra. Savukārt mazās meitenes Marta Viktorija Žilinska un Lāsma Tesļenoka saņēma krāsas un citus materiālus saviem radošajiem darbiem. Piepildīta tika arī pašas mazākās sapņotājas Sofijas Strazdiņas vēlēšanās – meitene saņēma pašu lielāko no veikala Lāčuks lāčiem. Pensionāre Dzidra Levāne aizraujas ar rokdarbiem, tāpēc acu gaišumam saņēma acu vitamīnus no optikas salona Optio, kā arī elektrisko tējkannu no Pus12 gardai kafijai atpūtas brīžos.

Sapņotāji kopā ar tirdzniecības centru Rimi Bauska aicina iedzīvotājus arī turpmāk nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos, piedaloties projektā Kāds ir Tavs sapnis?. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņu vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katra mēneša beigās realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu.

Sapņus palīdz īstenot Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.

Plašāk ar projekta noteikumiem iespējams iepazīties www.rimi.lv sadaļā Tirdzniecības centri.

Papildinformācija:

Evija Čukure

SIA Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja

Mob. tālr. 29805986

E-pasts: evija.cukure@rimibaltic.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas