Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” piepildīs baušķenieku sapņus


Tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” piepildīs baušķenieku sapņus2016.04.12 Komentāri (0) Tirdzniecības centrs “Rimi Bauska” piepildīs baušķenieku sapņus

T/c “Rimi Bauska” no 8. aprīļa līdz pat decembrim  ir apņēmības pilns piepildīt gan mazo, gan lielo baušķenieku sapņus. Ja Tev ir sen lolots sapnis, izsaki to skaļi - vienkārši aizpildot projekta “Kāds ir Tavs sapnis?” vēstuli un, iespējams, tieši Tu redzēsi savu vēlēšanos īstenojamies.

“Mums katram, lielam vai mazam, ir kāds sapnis. Projekts sniedz iespēju piepildīt ne tikai pašam savas vēlēšanās, bet parūpēties arī par saviem mīļajiem. Vai tas būtu jauns rokas pulkstenis omei, sirsnīgas vakariņas kopā ar ģimeni, spēļu auto mazajam brālim, vai kārtīga makšķere tētim – rosinām iedzīvotājus nepaturēt sapņus pie sevis, bet dalīties tajos un būt soli tuvāk sapņu piepildījumam,” par projekta ideju stāsta SIA Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja Evija Čukure.

Sapņiem nav vecuma ierobežojumu, tāpēc piedalīties aicināts ikviens sapņotājs jebkurā vecumā. Lai iesaistītos, līdz 1. novembrim savs sapnis jāpieraksta uz tirdzniecības centrā atrodamām sapņa vēstulēm, izklāstot, kāpēc tieši šis sapnis ir īstenošanas vērts. Vēstule jāiemet turpat centrā esošajā projekta pastkastē. Ar visiem sapņiem iepazīsies projekta komanda, lai katru mēnesi realizētu kādu no tiem, izmantojot tirdzniecības centra sniegtos pakalpojumus un pieejamo preču klāstu. Pirmo sapni redzēsim īstenojamies jau pavisam drīz.

Sapņus palīdzēs īstenot Rimi, Drogas, Rosme Lingerie, Aleksandra apavi, Lāčuks, Mēness aptieka, Norvik Banka, Citadele, Trīdueks, Baltic Data, Luvra, Globuss, 585, Dzintars, Pus12, Optio, JL Stila Idejas, Elit, Narvesen, Bite, LMT, Tele2, Florist, Zoo centrs.

Plašāk ar projekta noteikumiem iespējams iepazīties www.rimi.lv sadaļā Tirdzniecības centri.

Papildinformācija:
Evija Čukure
SIA Rimi Latvia tirdzniecības centru mārketinga vadītāja
Mob. tālr. 29805986
E-pasts: evija.cukure@rimibaltic.com


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas