Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tilts pār Mūsas upi atkal ir pieejams


Tilts pār Mūsas upi atkal ir pieejams2022.09.29 Komentāri (0) Tilts pār Mūsas upi atkal ir pieejams

Pēc tilta pār Mūsas upi pie sporta kompleksa Gailīšu pagastā papildu apsekošanas šī gada 20. septembrī, ir pieņemts lēmums kustību uz tā ar ātruma ierobežojumu līdz 30 km/h un autotransporta masas ierobežojumu līdz 5 tonnām, atjaunot.


Šī gada augustā veiktajā apsekošanā tika konstatēts, ka trošu enkurojuma konstrukcijā ir būtiska korozija un droša šī tilta ekspluatācija nav iespējama, jo tas var apdraudēt visu konstrukciju. Pamatojoties uz šo sertificēta tiltu inspektora atzinumu, tilts pār Mūsas upi uz laiku tika slēgts līdz tehniskā stāvokļa padziļinātai novērtēšanai.
20. septembrī speciālisti no SIA «M.A.-TAKA» veica enkurojuma vietu atsegšanas un sakopšanas darbus un tilta tehniskā stāvokļa novērtējumu, pēc kura secināts, ka konstatētā korozija nav ietekmējusi konstrukcijas stiprību un tilta lietotāju drošību neapdraud. Lai nodrošinātu atbilstošu ekspluatāciju, spēcīgāk aprūsējušās vietas tika notīrītas ar smilšu strūklu un nokrāsotas.


Pēc veiktajiem darbiem ir izstrādāts un saņemts atzinums, kas atļauj iedzīvotājiem tiltu izmantot. Viena gada laikā pašvaldībai ir jāveic tilta vanšu un iekārto tiltu kabeļu sistēmas galvenā inspekcija, jānosaka faktiskā nestspēja, kā arī jāveic deformācijas šuves renovācija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas