Piektdiena, 31. Marts, 2023. Atvars, Gvido

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tiekas tūrisma akcijas „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” vadības grupa


Tiekas tūrisma akcijas „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” vadības grupa2021.11.24 Komentāri (0) Tiekas tūrisma akcijas „Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” vadības grupa

Šī gada 24.novembrī attālinātā sanāksmē tikās Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu un Bauskas novada pašvaldību vadītāji, vietnieki un tūrisma speciālisti, lai vienotos par tūrisma akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!” 2022.gada koncepciju.

Plānots, ka 2022.gadā akcija notiks no 1.maija līdz 30.augustam, tās laikā būs jāapmeklē gan Latvijas, gan Lietuvas akcijas objekti, kuros būs jāizpilda  dažādi uzdevumi, par to izpildi Tūrisma informācijas centrs akcijas kartē iespiedīs zīmogu.

Lai iesaistītu pēc iespējas vairāk akcijas dalībnieku, bez galvenajām balvām (4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem) paredzētas arī  vairāku līmeņu veicināšanas balvas, publicitātes pasākumi un reklāmas kampaņa.  

Vadības grupa lēma, ka nākošā sanāksme notiks klātienē janvāra vidu. Tās laikā tiks parakstīts sadarbības līgums un dots starts akcijas aktivitāšu ieviešanai.

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Turkupole-Zilpure,
Projekta un Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja
Tālr. 27746484
Facebook


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas