Svētdiena, 02. Oktobris, 2022. Ilma, Skaidris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tiekamies Latvijas lielākajās pārdošanas sacensībās


Tiekamies Latvijas lielākajās pārdošanas sacensībās - Pārdošanas Guru!2015.09.28 Komentāri (0) Tiekamies Latvijas lielākajās pārdošanas sacensībās - Pārdošanas Guru!

No 28. septembra, jau trīspadsmito reizi sākas pieteikšanās Latvijā vērienīgākajām sacensībām pārdošanā strādājošajiem.

Sacensības norit divās grupās – Pārdošanas Guru, kas paredzēts pārdošanas speciālistiem, un Pārdošanas vadības Guru - pārdošanas vadītājiem. Saskaņā ar interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia pēdējā pētījuma rezultātiem, 40% no pārdošanā strādājošajiem nejūtas profesionāli novērtēti no vadības puses, tādējādi šāda veida konkurss ir lieliska iespēja kā saņemt ekspertu novērtējumu par savām prasmēm un zināšanām, kā arī veicināt savas karjeras izaugsmi un pārstāvētā darba devēja atpazīstamību un tēlu.

“Labs pārdevējs ir kā mednieks, kuram piemīt entuziasms, mērķtiecība un pastāvīgs “izsalkums” pēc panākumiem. Pārdošanas Guru ir unikāls projekts, kas katru gadu popularizē šīs īpašības, sniedzot pārdošanas un pārdošanas vadības jomā strādājošajiem azartu, sacensību garu, jaunu pieredzi, prasmju un zināšanu novērtējumu vairāk nekā mēnesi ilgajās sacensībās”, stāsta CV-Online Latvia vadītājs, konkursa žūrijas priekšsēdētājs Aivis Brodiņš.

Pozitīvo konkursa ietekmi uz karjeru apstiprina arī iepriekšējā gada Pārdošanas Guru uzvarētāja, AS “Swedbank” pārdošanas komandas vadītāja, Silva Rasiņa: “Sākotnēji likās, ka ar uzvaru konkursā arī viss ir noslēdzies, bet patiesībā ar to mana pārdošanas karjera tikai iesākās. Uzvara bija kā liels punkts uz "I" manām prasmēm izzināt, analizēt, saprast un piedāvāt klientiem labāko risinājumu. Tas ļāva ne tikai man iegūt pārliecību par savām spējām, nostiprināt savas zināšanas un prasmes, bet arī mans darba devējs to novērtēja, un jau pēc pusgada, kopš uzvaras konkursā, no klientu konsultantes kļuvu par pārdošanas komandas vadītāju.”

Latvijas lielākajās pārdošanas sacensībās labākie speciālisti un vadītāji tiek atlasīti vairākās kārtās karjeras portālā www.cv.lv, dalībniekiem atbildot uz teorētiskiem jautājumiem un piedāvājot dažādām pārdošanas un pārdošanas vadības situācijām veiksmīgāko risinājumu. Pēc pirmās kvalifikācijas kārtas pārbaudījumiem, dalībniekus vērtēs žūrijas pārstāvji. Kopumā ik gadu abos konkursos piedalās aptuveni 800 dalībnieku, no kuriem tikai 20 tiek finālā - 10 Pārdošanas Guru un 10 Pārdošanas vadības Guru. 

Jau trešo gadu pēc kārtas konkursa jautājumus un uzdevumus izstrādā apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmuma WIN partners eksperti. Pirmo reizi konkursa vēsturē pusfinālistiem, lai uzlabotu un pilnveidotu savas iemaņas, tiks piedāvāts arī īpašs webinārs par prezentēšanas prasmēm, kuru vadīs WIN partners eksperts. 

WIN partners treneris un biznesa konsultants Ivars Juškēvics par gaidāmo webināru konkursa dalībniekiem stāsta: “Konkurence gadu no gada palielinās. Klienti kļūst gudrāki, pieredzējušāki un bez papildus palīdzības var iegādāties praktiski visu. Tomēr pārdevējs, kas spēj radīt uzticību un ir izcils klientu vajadzību radīšanā un piepildīšanā joprojām ir spēcīgākais pārdošanas ierocis. Kā iepatikties, pārliecinoši pārdot sevi, radīt uzticību un iegūt rezultātu? - par to stāstīšu webinārā konkursa dalībniekiem.” 

Konkursa Pārdošanas Guru 2015 pirmā kārta norisināsies līdz 5. oktobrim, bet konkursa Pārdošanas vadības Guru 2015 pirmās kārtas noslēgums būs 8. oktobrī. Līdz šim laikam iespējams pieteikt savu dalību, apmeklējot www.cv.lv/guru2015, un sniegt atbildes uz konkursu pirmās kārtas jautājumiem.

Konkursa Pārdošanas Guru 2015 fināls notiks 3. novembrī, bet Pārdošanas vadības Guru – 4. novembrī. Ikvienam interesentam būs arī iespēja finālistiem uzdot savu jautājumu, izmantojot sociālo tīklu Twitter. Bet Latvijas labākie 2015. gada pārdošanas speciālisti un pārdošanas vadītāji tiks paziņoti 5. novembrī svinīgā apbalvošanas ceremonijā. Apbalvoti tiks gan Pārdošanas Guru 2015 un Pārdošanas vadības Guru 2015 pirmo trīs vietu ieguvēji, gan arī pārējie finālisti. Kopējais Pārdošanas Guru konkursu balvu fonds šogad ietver gan dāvanu kartes no konkursa galvenā atbalstītāja FromMe.lv, gan apmācību dāvanu kartes profesionālai pilnveidošanai no pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem.

Labākos pārdevējus un pārdošanas vadītājus noteiks kompetents žūrijas sastāvs: 
Aivis Brodiņš, CV-Online Latvia vadītājs 
Valters Gražulis, WIN partners valdes loceklis un biznesa konsultants
Solvita Kabakova, BIG Media valdes locekle, izpilddirektore
Kārlis Danēvičs, SEB banka valdes loceklis, finanšu direktors
Kristīne Vaivode, Inbox.lv pārdošanas vadītāja 
Gunārs Ķīsis, Klientu servisa un pārdošanas asociācijas dibinātājs, Dive valdes priekšsēdētājs
Zane Veinberga, Biznesa trenere, profesionālās un personīgās izaugsmes konsultante
Silva Rasiņa, Swedbank pārdošanas komandas vadītāja, Pārdošanas Guru 2014 uzvarētājs.
Ivars Gorbunovs, Kivi Real Estate nekustamo īpašumu konsultants, Pārdošanas vadības Guru 2014 uzvarētājs.

Pārdošanas Guru un Pārdošanas vadības Guru galvenais organizators ir interneta personāla atlases uzņēmums CV-Online Latvia sadarbībā ar apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmumu WIN partners. Konkursa galvenais atbalstītājs ir plašākais dāvanu karšu centrs Latvijā FromMe.lv. Konkursu atbalsta arī pilna servisa pasākumu aģentūra BIG event, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Klientu servisa un pārdošanas asociācija, interneta portāls Inbox.lv un Servisa kompānija Dorus (Structogram pārstāvis Latvijā).

Detalizētāka informācija par konkursa norisi pieejama: www.cv.lv/guru2015.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas