Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tiek sumināti Bauskas novada labākie pedagogi


Tiek sumināti Bauskas novada labākie pedagogi2016.11.30 Komentāri (0) Tiek sumināti Bauskas novada labākie pedagogi

2016.gada 29.novembrī Bauskas kultūras centrā norisinājās konkursa “Bauskas novada gada skolotājs 2016” noslēguma pasākums, kurā tika pulcēti un sumināti Bauskas novada labākie pedagogi, kuri saņēma atzinību par godprātīgi un apzinīgi paveiktu darbu.

Pasākumu, kā ik gadu, rīkoja Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļa.  Tā mērķis ir stimulēt, atbalstīt un pateikties talantīgākajiem pedagogiem, godināt viņu profesionālās un cilvēciskās kvalitātes. Pedagogus 7 nominācijās - Bauskas novada pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas  pedagogi, kā arī izglītības iestādes vadītāji vai vietnieki, jaunie gada skolotāji un skolotāji profesionālās ievirzes vai interešu izglītībā - konkursam nominēja izglītības iestāžu vadītāji, savukārt laureātus izraudzīja žūrijas locekļi. Kopā balvām tika izvirzīts 31 Bauskas novada pedagogs. Lielākā konkurence noritēja starp pedagogiem nominācijai “Gada skolotājs pamatskolā”, savukārt nominācijā “Gada skolotājs vidusskolā” šogad tika saņemts tikai viens pieteikums un žūrija pieņēma lēmumu šo balvu 2016.gadā nepasniegt.

Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni bija pagodinājuši gan Bauskas novada pašvaldības pārstāvji gan konkursa atbalstītāji: SEB bankas Bauskas filiāles klientu apkalpošanas speciāliste Dina Bērziņa, Swedbankas  Bauskas filiāles vadītāja Inese Ūdrēna, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA), Bauskas filiāles vadītāja Aija Spriņķe, kā arī Latvijas Izglītības un Zinātnes Darbinieku Arodbiedrības (LIZDA)  pārstāve Māra Graudiņa.

Kā tradīcija šajā nozīmīgajā pasākumā bija sponsoru un atbalstītāju speciāli sarūpētās balvas. Specbalvu no Swedbankas saņēma Linda Jakutāviča, LIZDA specbalva tika pasniegta pedagoģei Egitai Dreimanei, SEB bankas lielo balvu saņēma Ludmila Baltrušaite, savukārt RPIVA bija sarūpējusi 5 godalgas, kuras pasniedza pedagoģēm Maijai Rotšteinai, Daigai Eimusai, Mārai Kampānei, Ingai Bernātei un Daigai Muceniecei.

Lai arī galvenās balvas saņēma seši izglītības darbinieki, ikviens nominants tika pieminēts ar mīļu vārdu, tika teiktas pateicības un laba vēlējumi. Konkursa noslēguma pasākums dāvāja daudz prieka un pozitīvu emociju, radīja gandarījuma sajūtu par pedagogu uzcītīgi un godprātīgi veikto darbu.

Par patīkamu gaisotni pasākumā rūpējās viesmākslinieks Kristaps Rasims, kurš priecēja pasākuma viesus ar muzikāliem priekšnesumiem un dāvāja humora pilnus un skaistus mirkļus, reizē sūtot daudz laba vēlējumus pedagogiem viņu īpašajā dienā.

Konkursa "Bauskas novada gada skolotājs 2016” izvirzītie kandidāti:

Gada skolotājs pirmsskolā”

Maija Rotšteina - PII "Pasaulīte"

Marina Maceviča  - PII "Pasaulīte"

Daiga Muceniece - Īslīces vidusskola

Irita Ozoliņa - PII "Zīlīte"

Laureāte Maija Rotšteina ir skolotāja  ar labām zināšanām pedagoģijā un metodikā. Šai skolotājai ir lieliskas prasmes veidot ļoti labu un kvalitatīvu komunikāciju ar audzēkņu vecākiem, kā arī spēj lieliski un organizēti sagatavot mazos audzēkņus pirmsskolas grupās.

"Gada skolotājs sākumskolā”

Inga Pātaga - Mežgaļu pamatskola

Daiga Eimusa – Bauskas sākumskola

Edīte Launiece – Codes pamatskola

Jeļena Vederņikova – Bauskas 2.vidusskola

Vita Lukša -  Bauskas pilsētas pamatskola

Gada skolotājs sākumskolā 2016  Daiga Eimusa ir mūsdienīga skolotāja un atsaucīga kolēģe. Savā darbā ļoti rūpīga, toleranta, taktiska un atvērta jaunām inovācijām. Savu audzēkņu izaugsmei un mācību sasniegumiem seko līdzi ar lielu precizitāti un atbildības sajūtu, kā arī spēj motivēt bērnus un noticēt katra iekšējam potenciālam.

"Gada skolotājs pamatskolā"

Gunta Kiseļeva – Bauskas pilsētas pamatskola

Ludmila Baltrušaite – Griķu pamatskola

Egita Dreimane – Īslīces vidusskola

Linda Jakutāviča – Codes pamatskola

Jānis Mikulāns – Pamūšas speciālā internātpamatskola

Inga Kursiša – Vecsaules pamatskola

Vadims Grigorjevs – Bauskas 2.vidusskola

Daina Jarmalāviča – Ozolaines pamatskola

Valda Bičkova –Uzvaras vidusskola

Par "Gada skolotājs pamatskolā" titula ieguvēju Ludmilu Baltrušaiti kolēģi stāsta -  pedagoģe ir ar labu gaumi un estētisku izjūtu, godprātīga un labestīga. Ludmila Baltrušaite darbā atdod sevi visu, ir prasīga un pedagoģe ar lielo burtu.

"Gada izglītības iestādes vadītājs vai vietnieks”

Elita Borkovska – Uzvaras vidusskola

Māra Kampāne – Pamūšas speciālā internātpamatskola

Inita Nagņibeda – Bauskas sākumskola

Irina Kalle – PII "Zīlīte"

Agra Ķēniņa – Vecsaules pamatskola

Terēzija Pundure – Bauskas Valsts ģimnāzija

Atraktīva un radoša skolotāja, kas ir prasīga, ar labu humora izjūtu un lielisku ideju raisoša persona – tā par laureāti Initu Nagņibedu saka viņas audzēkņi. Arī kolēģu Initu vērtējot velta tikai labus vārdus – viņa ir ar milzīgas enerģijas, gribas un izdomas rezervēm. Spēj aizrautīgi īstenot radošas ieceres, un ir kā paraugs, ziedojot sevi sabiedrībai.

"Jaunais gada skolotājs"

Niks Edušs – Bauskas Mākslas skola

Zane Jurēvica – Bauskas Mūzikas skola

Dmitrijs Jemeļjanovs – Bauskas Valsts ģimnāzija

Laureāte Zane Jurēvica ir radoša un daudzpusīga mūziķe, kurai piemīt liela degsme un aizrautība darot savu darbu. No Zanes flautas spēles nāk siltums un brīvība. Klausītāji par Zanes Jurēvicas spēli saka, ka viņas flautas spēle ir "garšīga, krāsaina, gaisīga, brīnišķīga un netverama viegla”. Audzēkņi teic - skolotāja Zane ir saprotoša, uzticama, mīļa, atraktīva. "Zane ir līdzīga jūrai.. Zane ir kā puķe”.

"Gada skolotājs profesionālās ievirzes vai interešu izglītībā"

Inga Bukša – Bauskas Mūzikas skola

Inga Bernāte – BJSS

Gita Graudiņa – Mežotnes pamatskola

Titula ieguvēja Inga Bernāte tiek raksturota kā ļoti pozitīva un draudzīga pedagoģe, ar spēcīgu mērķtiecību, organizētību un atbildības sajūtu. Aktīvi un rūpīgi seko līdzi savu audzēkņu rezultātiem un panākumiem vienmēr tos atbalstot un dodoties līdzi uz sacensībām ziedojot savu brīvo laiku. Skolotāja Inga Bernāte šo titulu nopelnījusi ar savu entuziasmu un neatlaidību savā darbā.

Pasākuma fotogalerija skatāma ŠEIT

Imanda Livčāne,
Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikante

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas