Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tiek organizēts pavasara pārgājiens uz Skaistkalnes karsta kritenēm


Tiek organizēts pavasara pārgājiens uz Skaistkalnes karsta kritenēm2022.04.07 Komentāri (0) Tiek organizēts pavasara pārgājiens uz Skaistkalnes karsta kritenēm

Aicinām iedzīvotājus, pieredzējuša gida pavadībā, 2022. gada 7. maijā piedalīties izzinošā pārgājienā uz Skaistkalnes karsta kritenēm un iepazīt karsta procesa būtību, ieraudzīt karsta procesa virszemes izpausmes dabā un uzzināt vairāk par unikālajiem ģeoloģiskajiem procesiem Natura 2000 teritorijā.

Kopējais paredzamais pārgājiena maršruts būs ap 8 kilometriem, ietverot zināmākās karsta kritenes Skaistkalnes pagastā. Pārgājiena laikā tiks izspēlētas dažādas izzinošas spēles un atjautības uzdevumi, kā arī ģipša darbnīcā būs iespēja iepazīt ģipša fizikālās īpašības.

Ieteicams vilkt ērtus apavus un līdzi ņemt groziņu piknikam atpūtas vietā pie Mežezera.

 

 

Tiks nodrošināts bezmaksas transports no Bauskas un Vecumniekiem uz Skaistkalni un atpakaļ. Izbraukšana no Bauskas (Rimi laukums, Pionieru ielā 2) plkst. 10.00, pieturvieta Vecumniekos (t/c “Pīlādzis”) plkst. 10.40. Pasākuma ilgums plānots aptuveni līdz plkst. 15.00.

Dalība pasākumā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, rakstot e-pastā: liga.cakane@bauska.lv vai zvanot  pa tālr. +371 22003757.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekts tiek organizēts Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 ERAF projekta “Unikālu ģeoloģisko un ģeomorfoloģisko dabas vērtību izmantošana zaļā izzinošā tūrisma attīstīšanai”, Geotour, Nr.LLI-483 ietvaros.


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas