Ceturtdiena, 08. Decembris, 2022. Gunārs, Gunis, Vladimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tiek atbalstīts lēmuma projekts par starptautiskās sadarbības veicināšanu


Tiek atbalstīts lēmuma projekts par starptautiskās sadarbības veicināšanu2016.09.16 Komentāri (0) Tiek atbalstīts lēmuma projekts par starptautiskās sadarbības veicināšanu

Vides un attīstības komitejā 15.septembrī deputāti izskatīja vairākus jautājumus.

Deputāti vienbalsīgi atbalstīja un virzīja tālākai izskatīšanai lēmuma projektu par grozījumu izdarīšanu Bauskas novada pašvaldības nolikumā. Grozījumi paredz kapitālsabiedrības nosaukuma precizējumu, atbilstoši esošajai situācijai.

Tik apstiprināti grozījumi saistošajos noteikumos par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Bauskas novadā, kas paredz precīzus nosacījumus sadzīves atkritumu un lapu dedzināšanai, kas pēdējā laikā nereti kļuvis par konfliktu iemeslu novada iedzīvotājiem.

Deputāti vienbalsīgi atbalstīja lēmuma projektu par starptautiskās sadarbības veicināšanu ar Moldovas pašvaldību Soroka.

Deputāti diskutēja par deputāta A.Novicka iesniegto lēmuma projektu „Par publiskās apspriešanas par azartspēļu organizēšanu Bauskas novada administratīvajā teritorijā izsludināšanu”. Deputāti atbalstīja šo lēmuma projektu pēc būtības un vienojās, ka precizējumu un papildinājumu veikšanai tiksies atsevišķā sanāksmē.

Sēdē tika izskatīti arī citi jautājumi.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas