Piektdiena, 01. Jūlijs, 2022. Imants, Ingars, Intars, Rimants

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tehnisku iemeslu dēļ maina Skaistkalnes pasta nodaļas darbalaiku


Tehnisku iemeslu dēļ maina Skaistkalnes pasta nodaļas darbalaiku2021.10.15 Komentāri (0) Tehnisku iemeslu dēļ maina Skaistkalnes pasta nodaļas darbalaiku

Tehnisku iemeslu dēļ no 2021.gada 29.oktobra tiek mainīts Skaistkalnes pasta nodaļas darbalaiks – visi pasta pakalpojumi tiks nodrošināti katru darbdienu no plkst.8 līdz 9 vai arī iedzīvotāji varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu Skaistkalnes pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001. Bez iepriekšēja pieteikuma Skaistkalnes iedzīvotāji šajā periodā sūtījumus varēs saņemt arī Vecumnieku pasta nodaļā vai pasta centrā Bauska: iedzīvotāji, kuru adrešu pasta indekss ir LV-3924, sūtījumus varēs saņemt Vecumnieku pasta nodaļā, savukārt iedzīvotāji, kuru adrešu pasta indekss ir LV-3915 vai LV-3936, – pasta centrā Bauska.

 

 

Skaistkalnes pasta nodaļā pašlaik ir brīva pasta nodaļas vadītāja vakance, kuru pagaidām nav izdevies aizpildīt. Tāpēc, lai Skaistkalnes iedzīvotājiem nodrošinātu pasta pakalpojumu saņemšanu, pieņemts lēmums no 2021.gada 29.oktobra uz pagaidu periodu, kamēr vakance tiks aizpildīta, mainīt pasta nodaļas darbalaiku.

 

Skaistkalnes iedzīvotāji pasta pakalpojumus no 29.oktobra varēs saņemt katru darbdienu no plkst.8 līdz 9 vai arī varēs izvēlēties tos saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā.

           

Tāpat kā līdz šim, Skaistkalnes iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

 

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

 

Ar pastnieka starpniecību Skaistkalnes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001.

 

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Skaistkalnes pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu.

 

Skaistkalnes iedzīvotāji, kuru pasta indekss ir LV-3924 sūtījumus bez iepriekšēja pieteikuma varēs saņemt arī Vecumnieku pasta nodaļā Rīgas ielā 28 pirmdienās un trešdienās no plkst.7.30 līdz 18, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.7.30 līdz 15. Savukārt iedzīvotājiem ar pasta indeksu LV-3915 un LV-3936 sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pasta centrā Bauska Slimnīcas ielā 9a pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.8 līdz 13.

 

Tiklīdz Skaistkalnes pasta nodaļa atsāks darbu ierastajā režīmā, Latvijas Pasts par to nekavējoties informēs iedzīvotājus.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas