Otrdiena, 28. Septembris, 2021. Lana, Sergejs, Svetlana

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Tagad arī Bauskas novada, Gailīšu pagastā var izņemt skaidru naudu ar Swedbank karti


Tagad arī Bauskas novada, Gailīšu pagastā var izņemt skaidru naudu ar Swedbank karti2015.02.03 Komentāri (1) Tagad arī Bauskas novada, Gailīšu pagastā var izņemt skaidru naudu ar Swedbank karti

Bauskas novada Gailīšu pagastā, veikalā „Zemgaļi” Mūsas ciemā (Uzvara, Gailīšu pagasts, Bauskas novads) tagad ir pieejams jauns pakalpojums – skaidras naudas izņemšana ar Swedbank karti.

Swedbank piedāvā pakalpojumu - klients ar savu bankas karti var veikalā pie kases izņemt skaidru naudu (līdzīgi, kā norēķinoties ar karti par pirkumu). Šādas tirdzniecības vietas var pazīt arī pēc īpašas uzlīmes uz veikala durvīm.

Latvijā cilvēki arvien vairāk maksā ar banku kartēm – 77% no visiem darījumiem ar Swedbank kartēm jau ir norēķini, nevis skaidras naudas izņemšana bankomātā. Tomēr privātpersonu ikdienas darījumos skaidra nauda  joprojām ik pa brīdim ir vajadzīga. Daudzās vietās, kur nav bankomātu, tagad ir alternatīva nelielu summu izņemšanai no sava konta.

Savukārt uzņēmumi, piedāvājot saviem pircējiem šādu risinājumu, vienlaikus samazina arī savas izmaksas par inkasāciju.

Visu vietu sarakstu, kur pieejams šāds pakalpojums, var atrast Swedbank mājas lapā, sadaļā „Kontakti”.

Kā notiek skaidras naudas izmaksa tirdzniecības vietās?

Skaidras naudas izņemšana tiek noformēta kā atsevišķs darījums pirms vai pēc iepirkšanās pie tirgotāja. Minimālā izmaksas summa ir 1 eiro cents, maksimālā – 75 eiro.

 

Klientam ir tiesības veikt vairākus secīgus naudas izņemšanas darījumus. Nauda var tikt izmaksāta gan banknotēs, gan monētās. Katram darījumam tiek piemērota bankas cenrādī noteiktā komisijas maksa. Tirgotājam ir tiesības atteikt skaidras naudas izmaksu, ja nav iespējams nodrošināt tā izpildi, piemēram, nav atbilstoša skaidra nauda viņa kasē.

 

Lai arī par skaidras naudas izņemšanu pie tirgotāja ir komisijas maksa (0,71 EUR), tā atsver laika patēriņu un transporta izdevumus, ja cilvēks brauktu tikai pēc skaidras naudas uz bankomātu.

Papildu informācijai:

Kristīne Jakubovska

Swedbank komunikācijas virziena vadītāja

Tel. 67444560,

e-pasts: kristine.jakubovska@swedbank.lv   

 

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri

  • 2017-01-10 13:45 Kredīts uzņēmumiem Atbildēt
    Uzņēmēj vai ir vajadzīga nauda? Kredīts uzņēmumiem no Cityfinances ir lābāka iespēja kā uzsākt savu biznesa izrāvienu! Piesakies jau tūlīt http://www.cityfinances.lv/lv/kredita-pieteikums/

Citas ziņas