Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Swedbank informē par izmaiņām Bauskas filiāles darbībā un aicina uz izglītojošu tikšanos


Swedbank informē par izmaiņām Bauskas filiāles darbībā un aicina uz izglītojošu tikšanos 2020.02.25 Komentāri (0) Swedbank informē par izmaiņām Bauskas filiāles darbībā un aicina uz izglītojošu tikšanos

Izmaiņas filiāles darbībā

Banku klienti visā Latvijā arvien biežāk izmanto iespēju naudas lietas kārtot internetbankā, mobilajā lietotnē vai sazinoties ar savu banku telefoniski. Līdz ar to arvien retāk pie bankas speciālistiem ierodas kāds, kuram nepieciešama klātienes konsultācija. Tādejādi no 30. marta Swedbank pakalpojumi Bauskas apkārtnes iedzīvotājiem būs pieejami digitāli vai, nepieciešamības gadījumā, klātienē citā Swedbank filiālē, piemēram, Jelgavā, Pasta ielā 47. Bankomāti pilsētā būs pieejami arī turpmāk – „Rimi” telpās (iemaksa un izmaksa) un pie līdzšinējās filiāles Slimnīcas ielā 7 (izmaksa). Uz jaunu vietu Bauskā tiks pārvietots arī līdz šim filiāles pašapkalpošanās zonā izvietotais iemaksas un izmaksas bankomāts (vieta tiks precizēta). Ja internetbankā neizdodas atrast atbildi un tomēr vajadzīgs bankas speciālista padoms, aicinām zvanīt uz Swedbank konsultāciju centru pa tālruni 67444444, kas pieejams 24 stundas diennaktī – tā ērti sasniegsiet banku, netērējot daudz laika un iztiekot bez papildu izdevumiem transportam. Ja tomēr vēlaties saņemt klātienes konsultāciju kādā no filiālēm, atgādinām par iespēju pieteikt konsultāciju internetbankā – tas sniegs iespēju ieplānot konkrētu tikšanās laiku un arī izvairīties no gaidīšanas rindā.

Banka datorā un telefonā – nāc un uzzini vairāk!

Jau šobrīd visus bankas pamatpakalpojumus, ko izmantojam ikdienā – naudas pārskaitījumus, konta atlikuma pārskatīšanu, PIN koda maiņu, dažādus maksājumus, rēķinu apmaksu u.c. – var veikt internetbankā vai mobilajā lietotnē bez fiziskas bankas darbinieka klātbūtnes. Arī tad, ja nepieciešama jauna bankas karte, var pieteikt, lai banka to atsūta pa pastu (šāds sūtījums ir drošs, jo bankas karti var aktivizēt tikai pats kartes īpašnieks). Tāpat ar internetbankas starpniecību var nokārtot daudzus ar ilgtermiņa finansēm saistītus jautājumus – sākt veidot uzkrājumus nākotnei, pieteikties mājokļa vai auto finansējumam, pieteikties dažāda veida apdrošināšanai u.c.

Lai plašāk izglītotu par internetbankas iespējām un ērtākajiem veidiem, kā izmantot bankas pakalpojums datorā vai mobilajā tālrunī, Swedbank sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību 11. martā plkst.11.00 ikvienu interesentu aicina uz izglītojošu tikšanos Bauskas novada domes ēkā (Uzvaras iela 1, 2. stāva zāle). Vadoties pēc klientu intereses, arī turpmāk sadarbībā ar pašvaldību meklēsim veidus, kā iedzīvotājiem nodrošināt iespēju satikt mūsu konsultantu, lai saņemtu atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par bankas pakalpojumu lietošanu.

Uz tikšanos!

Larisa Bobrova
Filiāles 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas