Otrdiena, 07. Februāris, 2023. Nelda, Ričards, Rihards, Rišards

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Svinīgi un patriotiski norisinājās Bauskas 53.kājinieku bataljona komandiera maiņas ceremonija


Svinīgi un patriotiski norisinājās Bauskas 53.kājinieku bataljona komandiera maiņas ceremonija2020.06.13 Komentāri (0) Svinīgi un patriotiski norisinājās Bauskas 53.kājinieku bataljona komandiera maiņas ceremonija

Šodien, 13. jūnijā, svinīgā gaisotnē Bauskas pilī norisinājās Bauskas 53.kājinieku bataljona komandiera maiņas ceremonija.

No Bauskas novada domes zemessargus godināt ieradās domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs un pašvaldības policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis. Priekšsēdētājs pateicās majoram Elmāram Popakulam, Zemessardzes 53. kājinieku bataljona komandierim, par nesavtīgu dienesta pienākumu pildīšanu un veiksmīgu sadarbību ar pašvaldību. Savukārt ar jaunā amata iegūšanu tika sveikts komandieris majors Kaspars Kokins.

Pasākumu atkalāja brigādes ģenerālis Egils Leščinskis. Viņš aicināja visus klātesošos godināt mūžībā aizgājušo Bauskas 53.kājinieku bataljona zemessargu Eduardu Kirčenko ar klusuma brīdi.

Turpinot svinīgo ceremoniju, E. Leščinskis akcentēja Bauskas bataljona vēsturiskās īpašības un nozīmīgo devumu, ko sniedzis komandieris majors Elmārs Popakuls, kā arī novēlēja veiksmi jaunajam komandierim Kasparam Kokinam.

Elmārs Popakuls savā uzrunā pateicās sadarbības partneriem, tai skaitā Bauskas novada domei un pašvaldības policijai, par veiksmīgo sadarbību. Komandieris uzsvēra, ka, tikai pateicoties katra ieguldījumam, ir iespējams sasniegt bataljona galveno mērķi – padarīt mūsu valsti, mūsu tēvzemi, mūsu Bausku drošāku.

Kaspars Kokins, pārņemot no Elmāra Popakula komandiera amatu, solīja turpināt kolēģa iesākto un pilnveidot Bauskas 53.kājinieku bataljonu.

Pēc komandiera amata un zvēresta nodošanas, savu novēlējumu jaunajam komandierim izteica kapelāns Agris Ruļuks. Viņš uzsvēra, ka pārmaiņu laiku piedzīvojam mēs katrs, taču svarīgākais ir apzināties, kas mēs esam.

Komandiera maiņas ceremonija svinīgi noslēdzās ar Latvijas valsts himnu orķestra pavadījumā.

 

Foto galerija: ŠEIT.

 

Teksts:
Ina Andrijenko,

sabiedrisko attiecību nodaļas praktikante

Foto:
Artūrs Dulbe,

sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas