Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sveic Latvijas jaunos pilsoņus


Sveic Latvijas jaunos pilsoņus2019.11.27 Komentāri (0) Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 27.novembrī. Svinīgo solījumu deva divi Latvijas jaunie pilsoņi, Bauskas novada iedzīvotāji: Alfrēda Rubņikoviča un Karina Valtere.

Pēc svinīgā solījuma nodošanas jaunos pilsoņus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs, vēlot panākumus un daudz raženi paveiktu darbu Latvijas labā. Kā arī neaizmirst, ka pilsonim ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi savas valsts un sabiedrības priekšā.

Svinīgajā pasākumā topošie pilsoņi saņēma piemiņas dāvanas no Bauskas novada pašvaldības un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļas vadītājas Ilonas Ķepales.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tika atskaņots arī Valsts prezidenta Egila Levita sveiciens un uzruna jaunajiem pilsoņiem.

Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas sākumskolas audzēkņi mūzikas skolotājas Dainas Ārmanes vadībā. Visi tika aicināti arī uz kopēju fotografēšanos.

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

 

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

Foto:
Dace Platonova


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas