Ceturtdiena, 02. Februāris, 2023. Sonora, Spīdola

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sveic Latvijas jaunos pilsoņus


Sveic Latvijas jaunos pilsoņus2019.07.15 Komentāri (0) Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 15.jūlijā. Svinīgo solījumu deva divi Latvijas jaunie pilsoņi - Bauskas novada iedzīvotāja Natālija Spale, kā arī Diāna Kosija no Iecavas novada.

Pēc svinīgā solījuma nodošanas jaunos pilsoņus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, vēlot panākumus un daudz raženi paveiktu darbu Latvijas labā. Kā arī neaizmirst, ka pilsonim ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi savas valsts un sabiedrības priekšā. Arī Iecavas novada iedzīvotāju bija ieradies sveikt novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svinīgajā pasākumā topošie pilsoņi saņēma piemiņas dāvanas gan no novada pašvaldības vadītājiem, gan Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļas vadītājas Ilonas Ķepales.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas Kultūras centra folkloras kopa “Trejupe” vadītājas Dainas Ārmanes vadībā. Visi tika aicināti arī uz kopēju fotografēšanos.

 

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas