Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sveic Latvijas jaunos pilsoņus


Sveic Latvijas jaunos pilsoņus2019.03.07 Komentāri (0) Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 7.martā. Svinīgo solījumu deva septiņi Latvijas jaunie pilsoņi. Bauskas novada iedzīvotāji: Pāvels Fjodorovs, Nikolajs Frolovs un Irina Vaišvila,Iecavas novada iedzīvotāji:Dmitrijs Buračevskis, Aleksandrs Moseiko, Jeļena Slajeva, kā arī Rundāles novada pārstāve Svetlana Pudņika.

Pēc svinīgā solījuma nodošanas jaunos pilsoņus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs, vēlot panākumus un daudz raženi paveiktu darbu Latvijas labā. JKā arī neaizmirst, ka pilsonim ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi savas valsts un sabiedrības priekšā.

Iecavas novada iedzīvotājus bija ieradies sveikt novada pašvaldības vadītājs Aivars Mačeks, veltot atzinības vārdus par izvēli kļūt par Latvijas pilsoņiem.

Rundāles novada vārdā apsveikuma vārdus sacīja Svitenes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Liepa. 

Svinīgajā pasākumā topošie pilsoņi saņēma piemiņas dāvanas gan no novada pašvaldības vadītājiem, gan Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes.

Tika atskaņots arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sveiciens un uzruna jaunajiem pilsoņiem.

Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas sākumskolas audzēkņi mūzikas skolotājas Dainas Ārmanes vadībā. Visi tika aicināti arī uz kopēju fotografēšanos.

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas