Ceturtdiena, 30. Marts, 2023. Ilgmārs, Nanija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sveic Latvijas jaunos pilsoņus


Sveic Latvijas jaunos pilsoņus2019.01.22 Komentāri (0) Sveic Latvijas jaunos pilsoņus

Svinīgā solījuma par uzticību Latvijas Republikai ceremonija Bauskas novada pašvaldībā notika 22.janvārī. Svinīgo solījumu deva trīs Latvijas jaunie pilsoņi. Divi Bauskas novada iedzīvotāji - Edgars Stankēvičs un Marķels Zaluckis, kā arī Iecavas novada iedzīvotājs Maksims Simaņenko.

Pēc svinīgā solījuma nodošanas jaunos pilsoņus sveica Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs, vēlot panākumus un daudz raženi paveiktu darbu Latvijas labā. Kā arī neaizmirst, ka pilsonim ir ne tikai tiesības, bet arī pienākumi savas valsts un sabiedrības priekšā. Iecavas novada iedzīvotāju bija ieradies sveikt novada pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svinīgajā pasākumā topošie pilsoņi saņēma piemiņas dāvanas gan no novada pašvaldības vadītājiem, gan Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Bauskas nodaļas vadītājas Ilonas Ķepales.

Tika atskaņots arī Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sveiciens un uzruna jaunajiem pilsoņiem.

Pēc pasākuma svinīgās daļas dalībniekiem koncertēja Bauskas sākumskolas 3.c klases audzēkņi mūzikas skolotājas Dainas Ārmanes vadībā. Visi tika aicināti arī uz kopēju fotografēšanos.

2013.gada 1.oktobrī stājās spēkā grozījumi Pilsonības likumā, kas nosaka, ka personas, kuras uzņem Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā, solījumu par uzticību Latvijas Republikai dod un paraksta svinīgā ceremonijā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Dulbe,
sabiedrisko attiecību speciālists


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas