Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Strēlnieku bibliotēkas vadītāja Sandra Cīrule saņem pašvaldības apbalvojumu


Strēlnieku bibliotēkas vadītāja Sandra Cīrule saņem pašvaldības apbalvojumu2018.08.30 Komentāri (0) Strēlnieku bibliotēkas vadītāja Sandra Cīrule saņem pašvaldības apbalvojumu

Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu „Atzinības raksts” par godprātīgu darbu un ieguldījumu reģiona novadu bibliotēku attīstībā, veidojot Strēlnieku bibliotēku par mūsdienīgu, sabiedrībai atvērtu un inovatīvu bibliotēku 30.augustā saņēma Bauskas Centrālās bibliotēkas struktūrvienības Mežotnes pagasta Strēlnieku bibliotēkas vadītāja Sandra Cīrule.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trīsdesmit piecus darba gadus Sandra Cīrule aizvadījusi Strēlnieku bibliotēkā. Ir sava darba entuziaste, radoša, nenogurstošas enerģijas pilna, kas prot iedvesmot un uzklausīt.

 

„Bibliotēka ir kā dzīva būtne, kurā jākustas enerģijai. Tā nedrīkst iesīkstēt, tai jābūt apritē”, atzina Sandra. Viņa stāstīja, ka bibliotēkā pašreiz ir 8 tūkstoši grāmatu. Telpas ir plašas un izremontētas. Gaišas un siltas. Agrāk – strādāts pavisam mazā istabiņā, kur bija „iespiesti” desmit tūkstoši grāmatu un katru lasītāju burtiskā nozīmē varēja „sajust ar muguru”-tik šaura bija eja starp grāmatu plauktiem.

 

Šis augusts ir Sandras pēdējais augusts Strēlnieku bibliotēkas vadītājas amatā. Viņa uzsāk darbu Latvijas universitātē kā pasniedzēja bibliotēku zinībās.

 

Andra Matuļenko, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas