Trešdiena, 29. Marts, 2023. Agija, Aldonis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Startē Baltijas bērnu un jauniešu talantu konkurss “ZZ Talanti”


Startē Baltijas bērnu un jauniešu talantu konkurss “ZZ Talanti”2016.04.14 Komentāri (0) Startē Baltijas bērnu un jauniešu talantu konkurss “ZZ Talanti”

Pirmdien, 11.aprīlī, Bobe.me mājaslapā tiek atklāta pieteikšanās vērienīgam jauniešu konkursam “ZZ Talanti”, kura galvenais mērķis ir atrast apdāvinātus jauniešus, palīdzēt viņiem parādīt sevi visai sabiedrībai un sniegt viņiem atbalstu sava talanta attīstībai un izaugsmei. Šogad konkurss pirmo reizi izvērsīsies Baltijas līmenī – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunie talanti cīnīsies par 1000 EUR balvu un viedtālruņiem no Huawei.

Konkursā tiek aicināti piedalīties visi bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 20 gadiem, kuri mācās 1. - 12. klasē. Dalībnieki var startēt vienā no trijām kategorijām: mūzika, dejas un brīvā kategorija, kurā var pieteikt jebkādu talantu, ko iespējams nodemonstrēt uz skatuves – akrobātika, keramika, ekstrēmie sporta veidi,  var pārsteigt žūriju arī ar iluzionistu trikiem, komisko uzstāšanos  un citiem talantiem.

Pieteikties konkursam var ļoti vienkārši – no 11. aprīļa līdz 2. maijam Bobe.me mājaslapā ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jāiesūta līdz 5 minūšu garš video, kurā redzams jaunieša talants. Dalībniekiem nav obligāti jāgatavo speciāls video pieteikums, tā vietā var izmantot jau esošu video no Youtube vai Vimeo konta, kurā ir redzams jaunieša talants. Pirmo atlases kārtu veiksmīgi izgājušie video tiks publicēti online balsošanai. Pusfinālistus noteiks gan balsošanas rezultāti, gan arī žūrijas vērtējums. Pusfināla klātienes atlase norisināsies Rīgā 21. maijā, kur talantīgu bērnu un jauniešu sniegumu vērtēs profesionāla žūrija. Labākie tiks uz lielo finālu, kas notiks maija beigās “ZZ Festivāla” ietvaros. Tur arī noskaidrosim “ZZ Talantu” balvu ieguvējus.

Žūrija, kuras sastāvā ietilps sabiedrībā pazīstamas personības un Latvijā cienīti talanti, vērtēs dalībnieka talantu, tā potenciālu, motivāciju tālākiem sniegumiem un pamatojumu par atbalsta nepieciešamību. Protams, tiks vērtēta ar harizma, degsme un  spēja demonstrēt  talantu auditorijas priekšā.

Plašāku informāciju par pieteikšanos konkursam, vērtēšanas kritērijiem un balvām var atrast pievienotajā nolikumā (ŠEIT), kā arī Bobe.me vai “ZZ Čempionāta” mājaslapā.

Papildinformācijai:
Jūlija Vasiļjeva,
“ZZ Čempionāts” sabiedrisko attiecību speciāliste
+371 29413906
julija.vasiljeva@avantis.lv


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas