Ceturtdiena, 23. Marts, 2023. Mirdza, Žanete, Žanna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Somijas ceļu būvnieki apmeklē Mūsas tiltu


Somijas ceļu būvnieki apmeklē Mūsas tiltu2014.05.10 Komentāri (0) Somijas ceļu būvnieki apmeklē Mūsas tiltu

Bauskā notiek Mūsas tilta rekonstrukcija Eiropas Savienības Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstītā projekta „Tranzītielas sakārtošana Bauskā” ietvaros. Paveikts nozīmīgs posms tilta izbūvē – pabeigti tilta laiduma stiegrošanas darbi un laiduma pirmās kārtas betonēšana un joprojām turpinās darbi pie ceļu daļas.
9.maijā 15 ceļu būvinženieri un projektētāji no Somijas uzņēmuma „RAMBOLL”, apmeklēja Mūsas tiltu Bauskā, lai apskatītu, kā notiek tilta rekonstrukcijas darbi un salīdzinātu to ar Somijā praktizēto pieredzi.
SIA «Firma L4», kas ir būvdarbu būvuzraudzības firma, tiltu būvuzraugs Rūdolfs Gruberts un SIA «Tilts» būvdarbu vadītāja palīdze Elīna Rēķe pavadīja viesus nelielā ekskursijā pa būvkonstrukciju un sniedza informāciju par būvniecības procesu, izmantotājām tehnoloģijām utt.
Pārstāvji no Somijas izrādīja lielu interesi par notiekošajiem būvdarbiem uz Mūsas tilta, salīdzināja ar pieredzi savā valstī un uzdeva dažādus jautājumus, lai noskaidrotu, kā  būvnieki veikuši darbus dažādos būvniecības posmos un kā risinājuši problēmas.

Zane Andrišūna, Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas praktikante


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas