Trešdiena, 05. Oktobris, 2022. Amālija, Amēlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Šogad konferencē tiekas mācību iestāžu vadības komandas


Šogad konferencē tiekas mācību iestāžu vadības komandas2020.08.26 Komentāri (0) Šogad konferencē tiekas mācību iestāžu vadības komandas

Ikgadējā konferencē – tikai nedaudz citādākā formātā Bauskas Kultūras centrā – tikās Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novada mācību iestāžu vadītāji un viņu vietnieki.

Konferencē skolu vadītājus uzrunāja Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Voldemārs Čačs un Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals, vēlot mācību gadu bez  nepatīkamiem pārsteigumiem un lai izdodas īstenot jauno mācību saturu noteiktās klašu grupās.

 

 

 

 

Gadskārtējā pasākumā tika pasniegti Bauskas novada pašvaldības apbalvojumi. Augstāko pašvaldības apbalvojumu „Mūža ieguldījums” saņēma ilggadējā mūzikas pedagoģe pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaulīte” Māra Zelmene par mūža ieguldījumu mūzikas pedagoģijā novadā un Latvijā.

Pašvaldības apbalvojumu „Goda raksts” par radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbu un devumu Bauskas novada mūzikas un kultūras attīstībā saņēma Bauskas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja Aiva Avotiņa.

Pašvaldības apbalvojums „Goda raksts” šajā reizē tika pasniegts arī pirmsskolas izglītības iestādes skolotājai Ingrīdai Šēnerei par radošu un kvalitatīvu darbu pirmsskolas izglītībā.

Skolu vadības tikšanās reizē pedagogus par aktuālām tēmām uzrunāja arī Latvijas Pašvaldību savienības padomniece izglītības un kultūras jautājumos Ināra Dundure. Viņa uzsvēra, ka kopš pavasara mainījies ļoti daudz kas – gan jaunā mācību vide, gan pieejas, gan skolēni, gan vecāki. Esam apzinājušies citu ceļu, kādā var gūt zināšanas. Visi ļoti daudz iemācījušies. Tajā pašā laikā, šo mācību gadu uzsākot, visi priecājas par to, ka var satikties. Viņa sacīja, ka joprojām aktuāls ir arī pedagogu atalgojuma jautājums.

Ar mācību iestāžu vadības komandām sarunājās bērnu tiesību jautājumu speciāliste Inga Gulbe un Amanda Vēja, programmas „Latvijas skolas soma” vadītāja Aija Tūna u.c. speciālisti.

Ar skaistiem priekšnesumiem šajā dienā pedagogus priecēja pašmāju māksliniece Jurgita Červinska.

Andra Matuļenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas