Ceturtdiena, 06. Oktobris, 2022. Monika, Zilga, Zilgma

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sociālie uzņēmumi un pašvaldības: sadarbība, partnerība un sinerģija


Sociālie uzņēmumi un pašvaldības: sadarbība, partnerība un sinerģija2018.03.05 Komentāri (0) Sociālie uzņēmumi un pašvaldības: sadarbība, partnerība un sinerģija

Sociālā uzņēmējdarbība, kas ir efektīvs līdzeklis sociālo problēmu risināšanai, ir strauji augoša nozare Eiropā. Lai gan Baltijas valstīs, Skandināvijā un Baltkrievijā šis jēdziens joprojām ir salīdzinoši jauns, katru gadu arvien vairāk sociālo uzņēmumu pievēršas neskaitāmām sociālām problēmām un izaicinājumiem, piedāvājot daudzveidīgu risinājumu klāstu.

Ir tapis pārskats par sadarbību un partnerību starp sociālajiem uzņēmumiem un pašvaldībām Latvijā, Baltkrievijā un Zviedrijā “SOCIĀLIE UZŅĒMUMI UN PAŠVALDĪBAS: SADARBĪBA, PARTNERĪBA UN SINERĢIJA”.

Šīs publikācijas mērķis ir izpētīt sociālo uzņēmumu un pašvaldību partnerības, sadarbības un sinerģijas jautājumus praktiskā un risinājumu-orientētā veidā:

  • Lai izprastu pašvaldību un vietējo iestāžu lomu un vietu sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmā Latvijā, Baltkrievijā un Zviedrijā, ir iekļauts īss pārskats par sociālās uzņēmējdarbības nozari katrā valstī.
  • Autori apraksta dažādus sociālo uzņēmumu piemērus, lai parādītu, kā sociālie uzņēmumi un pašvaldības sadarbojas katrā valstī, uzsverot gan pozitīvos, gan izaicinošos aspektus, kā arī atspoguļojot šo partnerību veidošanā iesaistīto cilvēku pieredzi.
  • Visbeidzot, autori ir sagatavojuši virkni ieteikumu gan sociālajiem uzņēmumiem, gan pašvaldībām, kurus sociālās uzņēmējdarbības ekosistēmas dalībnieki var izmantot kā diskusijas, darbības un saziņas punktus.

Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas