Piektdiena, 24. Marts, 2023. Izidors, Kazimirs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sociālās uzņēmējdarbības konference – UZ-ŅĒMĪGO notikums


Sociālās uzņēmējdarbības konference – UZ-ŅĒMĪGO notikums2016.07.14 Komentāri (0) Sociālās uzņēmējdarbības konference – UZ-ŅĒMĪGO notikums

14.jūlijā plkst. 10.00 viesnīcā Jūrmala SPA konferenču centrā Zemgales NVO Centrs ciešā sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi rīko konferenci ''UZŅĒMĪGO pasākums'', kas veltīta sociālās uzņēmējdarbības attīstībai. Konference tiek īstenota projekta SEED (Kompleksi pasākumi sociālās uzņēmējdarbības izglītības veicināšanai - www.seedproject.eu) ietvaros.

Konference paredzēta organizācijām un indivīdiem, kas interesējas par sociālo uzņēmējdarbību (turpmāk SU) un to jau veic, jo pasākuma laikā būs iespēja uzzināt likumdošanas aktualitātes, informāciju par finansējuma iespējām sociālās uzņēmējdarbības veicējiem, iepazīties ar jaunākajām tendencēm SU jomā, piedalīties darbnīcās, iepazīties ar labās prakses piemēriem citās Eiropas valstīs.

Jo īpaši aicinām Zemgales NVO pārstāvjus uzzināt par iespējām, kas tiks piedāvātas ES Fondu ietvaros sociālās darbības uzsākšanai un nodrošināšanai. Vairāk informācijas var atrast http://zemgalei.lv/view_60321_52271.html.

Jolanta Lauva

Bauskas novada domes iestādes
"Bauskas novada administrācija"
Attīstības un plānošanas nodaļas
projektu vadītāja


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas