Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023. Pārsla, Tīna, Valentīna

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Sociālais dienests pirmo reizi rīko Ģimenes dienu


Sociālais dienests pirmo reizi rīko Ģimenes dienu 2018.05.18 Komentāri (0) Sociālais dienests pirmo reizi rīko Ģimenes dienu

Bauskas novada Sociālais dienests, sadarbībā ar SOS Ģimeņu atbalsta centru, 2018.gada 16.maijā pirmo reizi rīkoja Ģimenes dienas pasākumu „Mēs esam ģimene” ar moto „Priecāties par šo mirkli, par šo dzīvi, ko pavadu ar ģimeni - ik brīdi!”.

Klātesošās 20 ģimenes ar teju 50 bērniem svinīgajā svētku daļā uzrunāja dienesta vadītājs Aivars Melderis, norādot, ka katra ģimene ir sabiedrības pamats un balsts. Vadītājs uzsvēra - lai cik tālu mēs dzīvē aizietu no mājām, mūsu ģimene vienmēr paliek mūsu vistuvākie! Lielus aplausus saņēma vienīgais tētis, kurš bija ieradies, lai būtu kopā ar savu kuplo ģimeni.

Sociālā darbiniece Aleta Ozoliņa uzrunā vecākiem atgādināja, ka tieši ģimenē iesākas katra mazā cilvēkbērna ceļš lielajā dzīvē, tieši tur sākas mazā bērna attīstība. Labākais veids kā iedvesmot savus bērnus attīstīties un kļūt par tādiem cilvēkiem, par kādiem sapņo kļūt, ir pašam rādīt vislabāko priekšzīmi ikdienā. Stipra ģimene tika salīdzināta ar plaukstu, kur lielie sargā un mazie jūtas droši. Briesmu brīdī plauksta savelkas dūrē un visi ir cieši, cieši kopā, tā cits citu sargājot. Mums jāmācās saviem mīļajiem pateikt: “Tu esi man svarīgs!”, “Es tevi mīlu!”. Tie ir tie stiprie “ķieģeļi”, ko mēs ieliekam vai arī neieliekam savas mājas (savstarpējās attiecības ģimenē) būvniecībā! Bērni ir vissvētīgākā un visvērtīgākā dāvana pasaulē, kas ir dota katram vecākam, un kopā pavadīts laiks ir labākā lieta, ko vecāks var sniegt savam bērnam!

 

Ar atraktīviem priekšnesumiem klātesošos priecēja Bauskas Bērnu un jauniešu centra deju kopas „Mēmelīte” dejotāji. Paldies mazajiem un viņu vecākiem, kā arī vadītājai Ligitai Irbītei par veltīto laiku, lai mūs visus priecētu šajā pasākumā.

 

Tāpat lielu jautrību izraisīja atjautības uzdevumi ģimenēm. Pasākuma otrajā daļā tika pārbaudīta ģimeņu vienotība četrās pārbaudījumu stacijās – puzles likšanā, “purva” brišanā, ģimenes portreta zīmēšanā un labirintos. Pārbaudījuma izpildē nebija svarīgs ātrums, bet gan ģimenes saliedētība. Pēc kopīgi paveiktā darba visus sagaidīja runcis Toms, kas kopā ar bērniem veidoja lielos burbuļus un piedalījās ģimenes foto iemūžināšanā. Sociālā dienesta darbinieki ģimenēm bija sagatavojuši svētku maltīti brīvā dabā.

 

Par piedalīšanos Ģimenes dienas pasākumā katra ģimene saņēma pateicības rakstu un sponsoru sagādātu kliņģeri, lai svētki ģimenes lokā varētu turpināties arī mājās.

 

Pateicamies par iespēju ģimenēm sagādāt svētkus: SIA „Demora”, SIA„Enhars”, biedrībai „Jaunatne smaidam”, biedrībai  „Enģeļu sirds”, nodibinājumam „Palīdzēsim.lv”, Kitijai Kiznei.

 

FOTOGALERIJA ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:
Aleta Ozoliņa, Inguna Sevastjanova, Arta Manuša un Gunita Ūdre

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas