Pirmdiena, 25. Oktobris, 2021. Beatrise, Beāte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolotāju meistarklase skolēniem Bauskas Mūzikas skolā


Skolotāju meistarklase skolēniem Bauskas Mūzikas skolā2015.02.13 Komentāri (0) Skolotāju meistarklase skolēniem Bauskas Mūzikas skolā

14 mūzikas skolotāji no dažādiem mūsu valsts novadiem 12.februārī bija ieradušies Bauskas Mūzikas skolā, lai sniegtu meistarklasi mūzikas skolas audzēkņiem. Šajā koncertā iepriecināja Siguldas mākslu skolas „Baltais flīģelis", Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas, Ogres Mūzikas skolas, J. Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas un Bauskas Mūzikas skolas pedagogu sniegums. 
Kā pastāstīja pasākuma vadītāja Silvija Notte no Mārupes Mūzikas un mākslas skolas, šāda veida pedagogu festivāliem ir jau divu gadu tradīcija. Tās aizsācēji ir mārupieši. Mūzikas pedagogi tāpat kā viņu audzēkņi cenšas attīstīt savas muzikālās prasmes un rādīt savu sasniegto saviem audzēkņiem, demonstrējot sniegumu, uz ko būtu jātiecas. 
Parasti pedagogi savā muzicēšanā apvienojas ansambļos. Arī šoreiz dominēja vai nu trio vai dueti. Interesants bija sešrocīgais S. Rahmaņinova „Romance klavierēm” izpildījums. Savukārt individuālu sniegumu rādīja Mārupes Mūzikas un mākslas skolas pedagogs Guntars Freibergs uz vibrafona un mazajām bungām.
Jauninājumu tradicionālajā meistarklases noskaņā ieviesa Bauskas Mūzikas skolas direktore Anita Velmunska ar saviem audzēkņiem -  izsludinot konkursu uz „Pārsteiguma balvu”. To varēja iegūt pedagogs pēc klausītāju – mūzikas skolas audzēkņu balsojuma. Šoreiz par balvas īpašnieku kļuva  Guntars Freibergs no Mārupes, kura uzstāšanos pavadīja pat ovācijas.
Koncerta pozitīvo noskaņu veidoja arī koncerta zāles noformējums ar sarkano sirsniņu akcentiem. Tāpēc kā koncerta moto iederētos “No sirds uz sirdi!”

  
Aija Spriņķe
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja
              

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas