Svētdiena, 29. Janvāris, 2023. Aivars, Valērijs

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolotājām piešķir pašvaldības apbalvojumus Goda raksts un Mūža ieguldījums


Skolotājām piešķir pašvaldības apbalvojumus Goda raksts un Mūža ieguldījums2017.09.01 Komentāri (0) Skolotājām piešķir pašvaldības apbalvojumus Goda raksts un Mūža ieguldījums

Bauskas novada dome nolemj piešķirt Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu „Mūža ieguldījums” Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādes „Īslīces vidusskola” skolotājai Guntai Čonkai par mūža ieguldījumu pedagoga darbā un sabiedriskajām aktivitātēm.

Skolotāja izglītībai veltījusi 55 dzīves gadus, no tiem 40 – Īslīces vidusskolai. Skolotājas pamatprofesija ir ģeogrāfijas skolotāja un šo priekšmetu mācījusi 37 gadus. Viņas mācītie skolēni vienmēr parādījuši ļoti labas zināšanas dažādu mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un eksāmenos.

Ilgus gadus skolotāja vadīja skolā tūrisma pulciņu, kurš regulāri piedalījies dažādās sacensībās ar ļoti labiem rezultātiem gan rajona, gan republikas līmenī. Piecus gadus skolā vadīja “Globe” projekta darbu ar skolēniem, regulāri piedalījās valsts organizētajos pasākumos.

Ar lielu atbildības izjūtu skolotāja strādā ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās traucējumi, ar lielu entuziasmu skolotāja darbojas skolas muzeja materiālu pilnveidošanā.

Pašvaldības apbalvojumu pedagoģei pasniegs Īslīces vidusskolas 130.jubilejas pasākumā 23.septembrī.

Bauskas novada pašvaldības apbalvojumu „Goda raksts” nolemts piešķirt Bauskas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādes „Bauskas Mūzikas skola” skolotājai Ingai Bukšai par ieguldījumu Bauskas Mūzikas skolas attīstībā, radošajiem sasniegumiem un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju.

Skolotāja māca mūzikas mācību, solfedžo, mūzikas literatūru, dziedāšanu, diriģēšanu, vada kora klases ansambli, kori un ir izglītības programmas “Vokālā mūzika- Kora klase” skolotāju metodiskās komisijas vadītāja.

Lielu uzmanību skolotāja pievērš skolēnu motivēšanai veiksmīgam mācīšanās procesam, sasniegumu analīzei un to izmantošanai pedagoģiskā darba pilnveidē. Ir izveidojusies lietišķa un veiksmīga sadarbība ar audzēkņu vecākiem. Audzēkņi un viņu vecāki raksturo skolotāju kā profesionālu, iejūtīgu, labsirdīgu un saprotošu skolotāju.

Vairākus gadus Jāzepa Vītola II Latvijas mūzikas skolu koru un ansambļu konkursā izcīnīti labi panākumi. 2016.gadā izcili panākumi – Zelta diploms un diriģente Inga Bukša saņēma speciālbalvu par labāko J.Braubiņa dziesmas interpretāciju. 

Zane Gorškova,
sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas