Piektdiena, 03. Februāris, 2023. Aīda, Ida, Vida

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolotājai Līvijai Hammerai pasniegts pašvaldības apbalvojums “Mūža ieguldījums”


Skolotājai Līvijai Hammerai pasniegts pašvaldības apbalvojums “Mūža ieguldījums”2018.03.09 Komentāri (0) Skolotājai Līvijai Hammerai pasniegts pašvaldības apbalvojums “Mūža ieguldījums”

Bauskas Valsts ģimnāzijas pensionētajai skolotājai Līvijai Hammerai apbalvojums piešķirts par mūža ieguldījumu izglītības darbā un sakarā ar nozīmīgu dzīves jubileju.

Bauskas 1.vidusskolā Līvija Hammera par matemātikas skolotāju nostrādājusi 49 gadus. Tā ir skolotājas vienīgā darbavieta. Viņas izcili profesionālais darbs izglītības iestādē un novadā ir bijis labs apliecinājums veiksmīgam un talantīgam pedagoģiskajam darbam.

Skolotāja savu augsto profesionalitāti ir apliecinājusi, kvalitatīvi organizējot mācību procesu un veicot mērķtiecīgu audzināšanas darbu, regulāri pilnveidojot savu kvalifikāciju, daloties pieredzē un sniedzot atbalstu jaunajiem kolēģiem. Ilgus gadus ir bijusi Bauskas rajona matemātikas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja.

Līvijas Hammeras audzēkņi uzrādīja labus rezultātus valsts pārbaudes darbos matemātikā, guvuši atzīstamus panākumus arī olimpiādēs Bauskas novadā un valstī, regulāri iegūstot godalgotas vietas.

Zane Gorškova
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas