Ceturtdiena, 18. Augusts, 2022. Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolēnus aicina iesaistīties vides aktivitātes projektos


Skolēnus aicina iesaistīties vides aktivitātes projektos2020.11.06 Komentāri (0) Skolēnus aicina iesaistīties vides aktivitātes projektos

Bauskas Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības grupās ir izveidojusies tradīcija dot senām lietām otro dzīvi, veicinot videi draudzīgu dzīvesveidu, motivējot atbildīgai rīcībai, samazinot atkritumu daudzumu skolēnu ikdienā.

Arī šogad esam iesaistījušies Zaļās jostas rīkotajā Vislatvijas makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”. Priecīgi ziņojam, ka 4.novembrī vairāk nekā 100 kg makulatūras jau tika nogādāts pārstrādei.

 

 

 

 

Aicinām skolēnus iesaistīties projektā "Atkritumiem Nē!". Komandu reģistrācija līdz 15.novembrim!

Nolikums: ŠEIT. 

 

Skolēni aicināti iesaistīties projektā "Ieraugi, atklāj, saglabā!", kur var pieteikties visu laiku uz bez termiņa ierobežojumiem.

Nolikums: ŠEIT. 

Abi projekti piemēroti arī attālinātām mācībām, uzdevumus var veikt skolēni individuāli vai kopā ar ģimeni.

 

Arī Zemkopības ministrija rīko konkursu "Mūsu mazais pārgājiens".

Konkursa nolikums: ŠEIT. ​

 

Lai piedalītos konkursā, kolektīvam jāveic literatūras un citu informācijas avotu izpēte par kultūrvēsturisko notikumu mijiedarbību ar meža nozari un jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā. Pēc tam jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar literatūras un citu informācijas avotu izpētē iegūto informāciju, kā arī ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.). Vēl ir jāsagatavo 10–20 sekunžu garš konkursa dalībnieka videopieteikums jeb vizītkarte un 3–5 minūšu garš videopieteikums par projekta norises gaitu, tajā iekļaujot arī fragmentu no pārgājiena vai ekskursijas.

 

Pieteikuma veidlapa konkursa dalībniekam jāaizpilda līdz 2020. gada 12. novembrim. Arī izpētes darbs jāiesniedz līdz 2020. gada 12. novembrim (pasta zīmogs), nosūtot pa pastu Zemkopības ministrijas Meža departamentam ar norādi “Konkursam “MŪSU MAZAIS PĀRGĀJIENS””. Adrese: Zemkopības ministrija, Meža departaments, Republikas laukums 2, Rīga, LV-1981.

 

Saudzēsim sevi un Latviju!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Veronika Puķe,
Bauskas BJC interešu izglītības metodiķe


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas