Svētdiena, 22. Maijs, 2022. Emīlija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolēnu mācību uzņēmumi pārsteidz ar oriģinalitāti


Skolēnu mācību uzņēmumi pārsteidz ar oriģinalitāti2016.12.06 Komentāri (0) Skolēnu mācību uzņēmumi pārsteidz ar oriģinalitāti

Izdomas bagātie, talantīgie un uzņēmīgie skolēni reģionālajā Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgū Bauskas autoostā 2.decembrī bija parūpējušies, lai baušķeniekiem pirmssvētku laikā nebūtu jānervozē par Ziemassvētku dāvanām, jo gadatirgū vienuviet varēja nopirkt oriģinālas, ar rokām gatavotas dāvanas kā sev, tā mīļajiem, turklāt par draudzīgām cenām.

Tirdziņā pārdošanā bija dabīgās ziepes, zaļu tēju izlases, garšvielas, apgleznotas mapes, krūžu paliktņi, adījumi, auduma somas, rotaļlietas, dāvanu kastītes, piekariņi, apgleznoti telefonu vāciņi, vannas sāls, rotājumi un dekori ar latviešu tautas zīmēm, vaska sveces, sapņu ķērāji, 3D kartiņas, rotas, apgleznotas glāzes un daudz kas cits.

Savu produkciju prezentēja skolēni no Īslīces vidusskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Bauskas 2.vidusskolas un Iecavas vidusskolas.

SMU reģionālais tirdziņš Bauskā rudens beigās/ ziemas sākumā jau kļuvis par tradīciju. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žūrija, kuras sastāvā bija uzņēmēji, banku, mediju, Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļas un deputātu pārstāvji, vērtēja produktu kvalitāti, reklāmu, stenda noformējumu, pārdošanas komandu un, vai produkts ir videi draudzīgs un inovatīvs.

Nomināciju “Labākā pārdošanas komanda” ieguva Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas sākumskolas apvienotais SMU “Tuvāk dabai” un Iecavas vidusskolas SMU “Lilacards”.

Nomināciju “Kvalitātes produkts” ieguva Bauskas 2.vidusskolas SMU “LES”, Bauskas sākumskolas SMU “Sapņu lācis”, Bauskas Valsts ģimnāzijas SMU “Rakstu raksti” un Bauskas sākumskolas SMU “Braiena koka darbnīca”.  

Nomināciju “Videi draudzīgs produkts” ieguva Īslīces vidusskolas SMU “Gudrais kamolītis” un Bauskas sākumskolas SMU “Braiena koka darbnīca”.

Nomināciju “Inovatīvs produkts” ieguva Īslīces vidusskolas SMU “Krāsainais eirītis”, Īslīces vidusskolas SMU “Tava rīta kafija” un Bauskas 2.vidusskolas SMU “A cup of ink”.  

Nomināciju “Labākā reklāma” ieguva Īslīces vidusskolas SMU “Palutini sevi!”, Īslīces vidusskolas SMU “Krāsainais eirītis”, Bauskas Valsts ģimnāzijas SMU “BoxPrize”.

Nomināciju “Labākais stends” ieguva Īslīces vidusskolas SMU “EIMA bags” un Bauskas sākumskolas SMU “Mellenīte”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Specbalvas piešķīra arī Daiga Solzemniece no SIA “Bauskas alus”, Ērika Pelcere no Bauskas Biznesa bibliotēkas, Andra Katkeviča no SIA “Gusto”, Bauskas novada domes deputāts Uldis Kolužs, Vineta Simanoviča un Inese Ūdrēna no “Swedbank”, Līga Kļaviņa no Bauskas novada Izglītības nodaļas un laikraksta “Bauskas Dzīve” pārstāvis.

Daļa no šiem skolēnu uzņēmumiem savu produkciju prezentēs arī 10. decembrī Rīgā un 18.decemrbī reģionālajā gadatirgū Iecavā.

Vairāk fotoattēlu ŠEIT!

Zane Gorškova, sabiedrisko attiecību speciāliste


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas