Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolēnu etiķetes drukā uz jogurta dzēriena pudelītēm


Skolēnu etiķetes drukā uz jogurta dzēriena pudelītēm2019.10.16 Komentāri (0) Skolēnu etiķetes drukā uz jogurta dzēriena pudelītēm

Bauskas Mūzikas un mākslas skolas (BMMS) mākslas nodaļas 43 audzēkņi piedalījās a/s ”Tukuma piens” rīkotajā iepakojuma dizaina konkursā ”Radi dizainu jogurta pudelei!”

Skolotājas Ivetas Līderes rosināti, sagatavošanas grupu, kā arī skolas 1. – 6. klašu audzēkņi izstrādāja  jogurta kokteiļa ”Baltais Shake”  etiķešu skices. Daudzu BMMS bērnu zīmējumi jau ir nodrukāti uz  produkta pudelītēm. Jogurta kokteiļus ar Bauskas un citu Latvijas novadu bērnu dizainu var nopirkt lielveikalā Rimi.

 

Par iepakojuma dizaina konkursa norisi BMMS stāsta skolotāja Iveta Līdere: “Konkursa rīkotāji šī gada pavasarī aicināja bērnus attēlot zīmējumos savas pilsētas un apkārtnes pazīstamākās vietas. Katrai audzēkņu grupai sagatavoju informāciju un vizuālos materiālus. Skolēni zīmēja un gleznoja Trušu pilsētiņu, gājēju tiltiņus pār Mūsu un Lielupi, Bauskas pili, Ausekļu dzirnavas, Rundāles pili un citus iecienītus tūrisma objektus. Bērni strādāja ar milzīgu aizrautību. Esam bezgala iepriecināti, ka  mūsu skolas audzēkņu darbi tiek izmantoti jogurta dzēriena ”Baltais Shake” iepakojuma dizainā. Kaut vairāk būtu tādu konkursu!”

Visi 43 autori no a/s “Tukuma piens” saņēma pateicības rakstus un jogurta kokteiļus. Konkursa rīkotāji pateicas BMMS mākslas nodaļas audzēkņiem par  piedalīšanos dizaina ideju izstrādē. “Mums ļoti patika daudzi jūsu darbi, un mēs darījām visu, lai uz jogurta etiķetēm nodrukātu pēc iespējas vairāk jūsu zīmējumu,” raksta a/s ”Tukuma piens” pārstāvji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas