Svētdiena, 05. Februāris, 2023. Agate, Selga, Silga, Sinilga

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolēni var pieteikties ēnot Bauskas novada pašvaldības darbiniekus


Skolēni var pieteikties ēnot Bauskas novada pašvaldības darbiniekus2016.01.18 Komentāri (0) Skolēni var pieteikties ēnot Bauskas novada pašvaldības darbiniekus

Visu nedēļu līdz 24.janvārim skolēni aicināti mājaslapā www.enudiena.lv pieteikties Ēnu dienai 2016, kas risināsies 10. februārī.  

Bauskas novada pašvaldības iestāde akcijā ir iesaistījusies kā darba devējs. Interesenti var ēnot Bauskas pašvaldības Būvvaldes speciālistus, Attīstības un plānošanas nodaļas darbiniekus un citus administrācijas speciālistus. Sīkāku informāciju meklēt www.enudiena.lv.

Tur skolēni var izvērtēt pieejamās vakances un pieteikties uz trīs izvēlētajām vakancēm, rakstot motivācijas vēstuli. Ēnu devējs izskatīs motivācijas vēstules, izvērtēs pieteikumus un apstiprinās tos vai noraidīs. Ēnotājam trīs dienu laikā no Ēnu devēja apstiprinājuma brīža, jāapstiprina vakance no savas puses.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Pagājušajā gadā Ēnu dienā 2015 piedalījās 1003 Ēnu devēji, kuri piedāvāja kopumā 6730 vakanču, kas bija par 18 % vairāk nekā 2014. gadā. Uz piedāvātajām vakancēm pretendēja 22 600 reģistrētu Ēnotāju.

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas