Trešdiena, 30. Novembris, 2022. Andrejs, Andrievs, Andris

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolēni var iesniegt idejas inovatīviem pakalpojumiem biznesa bibliotēkā


Skolēni var iesniegt idejas inovatīviem pakalpojumiem biznesa bibliotēkā2016.01.20 Komentāri (0) Skolēni var iesniegt idejas inovatīviem pakalpojumiem biznesa bibliotēkā

Bauskas Centrālā bibliotēka kopā ar Bauskas novada pašvaldības Izglītības nodaļu organizē biznesa ideju konkursu 1.-12.klašu skolēniem “Manas idejas par jauniem/inovatīviem pakalpojumiem biznesa bibliotēkā”.

Tā mērķis ir radīt mūsdienīgu biznesa vidi bibliotēkā, motivējot skolēnus jauna/inovatīva pakalpojuma radīšanai, kas attīstītu viņu spējas argumentēt un aizstāvēt savu viedokli un veicinātu radošu domāšanu uzņēmējdarbības uzsākšanai un darbībai. 

Konkursa nolikums nosaka, ka konkurss skolas posmā risināsies no 18.janvāra līdz 19.februārim. Savukārt novada posms – no 22.februāra līdz 4.martam. 21.martā paredzētas 30 labāko darbu prezentācijas. 

Konkursā skolēniem jāizstrādā apraksts par jaunu pakalpojumu biznesa bibliotēkā. Skolēni aprakstu veic datorrakstā. 1.-4.klases skolēni to var arī rakstīt ar roku salasāmā rokrakstā. Aprakstam var pievienot zīmējumus, attēlus drukātā formātā. Darbu jānoformē un jāveido glītu. 

Skolēniem darbi jāiesniedz līdz 2016.gada 19.februārim, nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi Bauskas centrālajā vai Bauskas bērnu bibliotēkā. 

Pretendentus vērtēs trīs klašu grupās: 1.-4.klase, 5.-9.klase; 10.-12.klase. Darbos tiks vērtēta oriģinalitāte un inovatīvais redzējums, noformējums un saturs. 

Plašāka informācija NOLIKUMĀ

Zane Gorškova
sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas