Sestdiena, 25. Jūnijs, 2022. Maiga, Milija

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Skolēni aicināti piedalīties konkursā “Radošā Zemgale”


Skolēni aicināti piedalīties konkursā “Radošā Zemgale”2020.08.07 Komentāri (0) Skolēni aicināti piedalīties konkursā “Radošā Zemgale”

Jau otro gadu skolēniem tiek sniegta iespēja iepazīt uzņēmējdarbības radošo pusi Zemgales uzņēmējdarbības centra rīkotajā konkursā “Radošā Zemgale”, kurā šogad uzdevumus piedāvā astoņi reģiona uzņēmēji.

Konkursa ideja radusies pagājušajā gadā Interreg Europe programmas projekta E-COOL darba grupā sadarbībā ar Junior Achievement Latvia ar mērķi attīstīt skolēnu radošumu un uzņēmējdarbības kompetences, veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū. Dalība konkursā skolēniem ļauj iegūt vērtīgu informāciju, jaunas idejas un praktiskas iemaņas reklāmas veidošanā, veicina pieredzes apmaiņu gan savā starpā, gan saskarsmē ar uzņēmējiem.

 

 

Šogad konkursam uzdevumus piedāvā astoņi dažādu nozaru Zemgales reģiona uzņēmēji - Biškopības produktu ražotāja Diāna Briede; Brīvdienu māja “Celmiņi”; zīmols “Motīvs Dizains”; atpūtas vieta “Daugmales”; zīmols “Hiphipurraa”; ātrās ēdināšanas restorāns KWB; zīmols “Nomadic Homes” un Zemgales Uzņēmējdarbības centrs.

Cik dažādi uzņēmēji, tik dažādi arī to piedāvātie uzdevumi - reklāmas rullīšu sagatavošana, sociālo tīklu materiālu izveide, atmiņu grāmatas un apdrukas pašradīšanas komplekta reklāmas noformēšana, uzņēmuma brošūru, logo, vides reklāmu un citu dizaina materiālu izstrāde.

Par konkursa dalībniekiem var kļūt Zemgales vispārējās, profesionālās, speciālās un interešu izglītības iestāžu audzēkņu komandas divu līdz trīs dalībnieku sastāvā trīs dažādās vecuma grupās – no 5. līdz 6. klasei, no 7. līdz 9. klasei un no 10. līdz 12. klasei. Turklāt vienā komandā var tikt iekļauti skolēni no dažādām izglītības iestādēm un katra komanda konkursā drīkst piedalīties ar vairākiem darbiem, iesniedzot tos dažādās uzdevumu grupās.

Ar konkursa Nolikumu, nepieciešamo dokumentu veidlapām un uzņēmēju sagatavotajiem darba uzdevumiem interesenti var iepazīties Zemgales Uzņēmējdarbības centra mājaslapā: ŠEIT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:
Ilze Lujāne
Zemgales Plānošanas reģiona
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas