Pirmdiena, 27. Jūnijs, 2022. Malvis, Malvīne

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

Šīs vasaras lielnotikumi pārcelti uz 2021.gadu


Šīs vasaras lielnotikumi pārcelti uz 2021.gadu2020.05.14 Komentāri (0) Šīs vasaras lielnotikumi pārcelti uz 2021.gadu

Sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju Latvijā un saistībā ar infekcijas „Covid-19” straujo izplatību Latvijā, Eiropā un pasaulē, Bauska novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu atcelt 2020.gada 20.jūnijā plānotos Bauskas novada svētkus, kuru norise šogad bija iecerēta Īslīces pagastā.

Ar paziņojumu pārcelt pasākumu, šodien klajā nāca arī festivāla „Bauska TASTE” komanda, sakot, ka festivāls „Bauskas TASTE” pievienojas tiem lieliskajiem Latvijas kultūras un izklaides notikumiem, kas tiek pārcelti uz 2021. gada vasaru.

„Vīrusa Covid-19 ierobežošana ir galvenais šī gada pasākums, kurā jāiesaistās ikvienam no mums, lai nākotnē atkal varam tikties un svinēt kopā būšanu droši,” saka Jānis Dūmiņš, festivāla organizators un Bauskas Kultūras centra direktors.

Vienlīdz svarīgi kā pats fakts par festivāla pārcelšanu, ir ziņa, ka šī gada galvenie mākslinieki un grupas ir apliecinājuši gatavību uzstāties festivālā „Bauska TASTE” 2021. gada 31. jūlijā un 1. augustā. „Nākamajā festivālā uz skatuves Bauskas pilskalnā redzēsim un dzirdēsim latviešu supergrupu „Instrumenti”, tāpat savu dalību apstiprinājuši lietuviešu mūziķis „Daddy Was a Milkman”, dziedātāja Aminata, grupa „Musiqq”, latviešu grandžmūzikas pionieri – grupa „Pienvedēja piedzīvojumi”, leģendārais mūziķis Igo, pārsteidzoši vienkāršā ANNNA, spilgtā  Patrisha, repa eņģelis ansis un latviešu džeza dīva Elza Rozentāle,” teikts Bauskas Kultūras centra izplatītajā paziņojumā. Ģimenei draudzīgais festivāls „Bauska TASTE” – tās ir ne tikai divas lieliskas mūzikas piepildītas dienas, bet arī aktīvā atpūta, nesteidzīgs laiks ar draugiem, priecīgi bērni, jaunas draudzības un īpašas maģijas piepildīts vasaras notikums, ko saviem apmeklētājiem festivāls sola nākamvasar!

Festivāla organizatori norāda, ka iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto festivālu 2021. gadā.

Par pasākumu pārcelšanu paziņojuši arī  „Country Bauska” festivāla organizatori,  festivāla „Zobens un lemess” izplatītajā paziņojumā teikts, ka festivāls no jūnija sākuma pārcelts uz otro augusta nedēļas nogali, ar piebildi, ka atkarībā no notikumu attīstības, tas var tikt pārcelts uz 2021.gadu, nenotiks arī jūnija sākumā plānotais Eiropas autokrosa čempionāta posms Musa Raceland trasē.

 

Ieva Šomina,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas