Ceturtdiena, 06. Maijs, 2021. Didzis, Gaidis

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

SIA“Bauskas ūdens“ informē, ka saskaņā ar veiksmīgi noslēgušos iepirkuma procedūru Būvdarbu iepirkums ”Ūdenssaimniecības attīstība Bauskā III kārta”


SIA“Bauskas ūdens“ informē, ka saskaņā ar veiksmīgi noslēgušos iepirkuma procedūru Būvdarbu iepirkums ”Ūdenssaimniecības attīstība Bauskā III kārta”2020.02.26 Komentāri (0) SIA“Bauskas ūdens“ informē, ka saskaņā ar veiksmīgi noslēgušos iepirkuma procedūru Būvdarbu iepirkums ”Ūdenssaimniecības attīstība Bauskā III kārta”

SIA“Bauskas ūdens“ informē, ka saskaņā ar veiksmīgi noslēgušos iepirkuma procedūru Būvdarbu iepirkums ”Ūdenssaimniecības attīstība Bauskā III kārta”, martā tiks slēgti līgumi un uzsākti būvdarbi kanalizācijas tīklu būvdarbiem realizējot četrus būvprojektus, jeb četras lotes.

Kopējais kanalizācijas kolektoru orientējošais apjoms – 2157m (D200-225-250mm un kanalizācijas spiedvads D75mm – 40m), pievadu orientējošais apjoms – 592 m (D160mm) jeb kopā 2749m kanalizācijas tīklu.

 

 

 

  1. lote – Kanalizācijas tīklu izbūve Bauskas novada, Codes pagasta Draudzības, un Ošu ielās un Bauskā līdz Mēmeles ielai.

  2. lote – Kanalizācijas pārbūve Bauskas novada, Bauskā Mēmeles ielā pie Mēmeles tilta.

  3. lote – Kanalizācijas pašteces kolektora, kanalizācijas sūkņu stacijas un spiedvada izbūve Bauskas novada, Bauskā Upes ielā.

  4. lote – Kļavu ielas Kanalizācijas sistēmas paplašināšana Bauskas novada, Bauskā.

 

Pasūtītāja SIA“Bauskas ūdens“ plānotais līguma izpildes termiņš līdz 2021.gada 1. oktobrim.

 

Projekta ietvaros paredzēts attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt kanalizācijas pieslēgšanas iespējas Bauskā un Bauskas novadā.

 

Informāciju sagatavoja:
SIA “Bauskas ūdens”


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas