Sestdiena, 10. Decembris, 2022. Guna, Judīte

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

SIA „Bauskas siltums" informācija par 2020./2021.gada apkures sezonu


SIA „Bauskas siltums2020.09.22 Komentāri (0) SIA „Bauskas siltums" informācija par 2020./2021.gada apkures sezonu

Tuvojoties 2020./2021. gada apkures sezonai, SIA „Bauskas siltums" ir veicis nepieciešamos remontdarbus katlumājā. Vasaras periodā akreditācijas iestādē tika verificēti apmēram 100 siltumskaitītāji  dzīvojamās un nedzīvojamās ēkās. Metroloģisko pārbaudi izturējuši visi uzrādītie siltumskaitītāji. SIA „Bauskas siltums" ir sagatavojies jaunās apkures sezonas uzsākšanai.

 

SIA „Bauskas siltums" aicina ēku un dzīvokļu īpašniekus septembra mēnesī pabeigt siltumapgādes sistēmas remontdarbus un obligāti pārbaudīt radiatoru atgaisošanas ventiļus, lai pasargātu īpašumus no appludināšanas.

 

 

Daudzdzīvokļu ēkās radiatoru nomaiņu vispirms jāsaskaņo ar dzīvokļu īpašnieku kopību, jo radiatori pieder pie kopīpašuma daļas. Jāsaskaņo radiatoru uzstādīšanas laiks ar apsaimniekotāju, jo būs nepieciešams izlaist no apkures sistēmas tīkla ūdeni un to vēlams veikt līdz apkures sezonas sākumam.

 

Siltumenerģijas ražotājs ir pateicīgs un augstu vērtē sadarbību ar tiem daudziem klientiem, kuri ir norēķinājušies par saņemto siltumenerģiju, tādējādi nodrošinot iedzīvotājus ar nepārtrauktu enerģijas piegādi.

 

Pirms apkures sezonas, SIA „Bauskas siltums" aicina iedzīvotājus, kuriem par saņemto siltumenerģiju uzkrāts parāds, nokārtot savas saistības vai vienoties par saistību izpildes kārtību, ierodoties SIA „Bauskas siltums” abonentu daļā pie jurista.

 

Siltā ūdens skaitītāju rādījumi dzīvokļa īpašumā jānodod katru mēnesi SIA „Bauskas siltums" abonentu daļai, sūtot SMS vai Whatsapp ziņu uz tālruņa numuru 29441316, vai reģistrējoties www.bauskassiltums.lv, vai zvanot uz tālruni 63960585 vai 29441316, vai sūtot uz e-pastu rekini@bauskassiltums.lv. No dzīvojamo māju pastkastītēm lapiņas vairs netiek vāktas.

 

Lūgums – turpmāk, apmaksājot rēķinu i-bankā, maksājuma mērķī norādīt tikai un vienīgi 4-ciparu personīgā rēķina numuru, kurš norādīts rēķinā un ir nemainīgs.

 

Uzsākoties apkures sezonai, aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un taupīt siltumenerģiju, tādejādi samazinot rēķinus. SIA „Bauskas siltums" nekādā veidā nevar ietekmēt iedzīvotāju rēķina apmēru, to var izdarīt tikai iedzīvotāji paši. Lai veidotu izpratni par siltumenerģijas taupīšanu ēkās, mūsu speciālisti ir sagatavojuši skaidrojumu par to, kādi faktori ietekmē siltumenerģijas patēriņu un rēķinu apmēru, kas ir pieejams mūsu mājas lapā www.bauskassiltums.lv sadaļas „Ēku energoefektivitāte" apakšsadaļā „Enerģijas taupīšana". Aicnām iedzīvotājus iepazīties ar šo informāciju un siltumenerģiju tērēt apdomīgi un lietderīgi.

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas