Ceturtdiena, 01. Decembris, 2022. Arnolds, Emanuels

Sazinies ar mums

63922238

Notiek ielāde ...

SIA “Bauskas alus” savu produkciju piedāvās Berlīnes starptautiskajā izstādē „Zaļā nedēļa”


SIA “Bauskas alus” savu produkciju piedāvās Berlīnes starptautiskajā izstādē „Zaļā nedēļa”2016.01.11 Komentāri (0) SIA “Bauskas alus” savu produkciju piedāvās Berlīnes starptautiskajā izstādē „Zaļā nedēļa”

Starptautiskās pārtikas izstādes - gadatirgus “Internationale Gruene Woche Berlin 2016” - norisināsies Berlīnē no 15.-24.janvārim.

Latvijas nacionālo kopstendu organizē Latvijas Valsts Agrārās ekonomikas institūta Starptautisko pārtikas izstāžu projekta īstenotāji sadarbībā ar LR Zemkopības ministriju un Latvijas Lauku konsultāciju centru (LLKC). 

Kā jau ierasts, stenda viesi varēs malkot iecienītās alus šķirnes - SIA „Brāļu Alus”, SIA „Bauskas alus”, SIA „Ilgezeem” Iļģuciema medalus, klāt piekožot „Canelle bakery” pīrādziņus, „Rēzeknes gaļas kombināta” alkšņu desiņas, mednieku odziņas, brūkleņu servelādi, pirtnieka speķi, kā arī iegādājoties SIA „Lāči” un SIA „Dona” daudzveidīgās maizes, SIA „Transhemp” kaņepju eļļu, A/S „Brīvais vilnis” un SIA „Gamma-A” šprotes un citus zivju konservus, SIA „Kurzeme GB” nēģus želejā, SIA „RĀNDA” mencu aknu, ikru un krabju krēmus, SIA „Karavela” siļķi matje, siļķes filejas marinādē, kūpināta siļķes eļļā, a/k laša filejas un skumbrijas, anšovus, SIA „Antaris” konfektes īriss un cepumus, A/S „Smiltenes piens” Krievijas un Holandes sierus, A/S „Latvijas piens” pienu, kefīru, biezpienu, Trikātas siera bumbas, dažādu mājražotāju produkciju - Puzes ābolus, Usmas tējas, Ziru maizi, Piltenes cepumus, Ugālesvīnu, Tārgales medu, Dienliliju dārza vīnu.

Stenda senlatviešu stūrī būs iespēja uzcept un izbaudīt arī svaigi ceptu maizi, vērpt dzintaru, darināt lietas no māla un iegādāties amatnieku ražojumus. Un par to visu gādās Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs. Tūrisma sadaļā darbosies „Lauku ceļotājs”, nodrošinot ar informāciju par tūrisma iespējām Latvijā un ļaujot nobaudīt lauku tējas. Papildus stenda apmeklētājiem būs iespēja nosūtīt Latvijas skatu pastkartes uz jebkuru pasaules valsti ar „Latvijas pasta” atbalstu. 

Sekot līdzi notikumiem izstādē var https://www.facebook.com/LVAEI jeb Latvijas Pārtikas Produktu Parāde.
Informāciju sagatavoja 

LVAEI Starptautiskā pārtikas izstāžu projekta
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Andra Ūdre

 


Komentēt var tikai autorizētie lietotāji!

Komentāri


    Citas ziņas